Twórcy "Gry o tron" wracają do HBO! Jednak w zupełnie innej formie niż się spodziewacie

09.03.2020 16:45
Foto: ANGELA WEISS/AFP/East News|undefined Fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

David Benioff i D.B. Weiss ponownie nawiązali współpracę ze stacją HBO. Jej forma jest jednak zupełnie inna niż dotychczas.

Ostatni rok nie należał do najłatwiejszych zarówno dla twórców, jak i fanów "Gry o tron". Miliony fanów na całym świecie przeżyło zawód, gdy finał ich ulubionego serialu okazał się sromotną porażką. Cały żal przelano, oczywiście, na twórców produkcji. I gdy już myśleliśmy, że dni Davida Benioffa i D.B. Weissa w HBO są policzone, Ci niespodziewanie powrócili na scenę. Jednak w nieco innej formie.

"Westworld" - twórcy "Gry o tron" w 3. sezonie

Tak, dobrze widzicie. David Benioff i D.B. Weiss pojawią się "Westworld", a konkretniej w 2. odcinku 3. sezonu. Wcielą się w techników z Delos, złowrogiej firmy produkującej hosty. Więcej na temat ich występu niestety nie zdradzono.

Przeczytaj także

3. sezon "Westworld" zadebiutuje już 16 marca 2020 roku. W rolach głównych powrócą Evan Rachel Wood, Jeffrey Wright, Tessa Thompson i Thandie Newton. Szeregi obsady w tej serii Aaron Paul, Lena Waithe, Marshawn Lynch, Vincent Cassel, Scott "Kid Cudi" Mescudi, John Gallagher Jr., Michael Ealy i Tommy Flanagan.

Zobacz też: Na tajemniczej stronie pojawiły się nowe zwiastuny 3. sezonu "Westworld"

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.