Twórcy „Ricka i Morty'ego” zapowiedzieli kolejne 70 odcinków serialu

Kamil Kacperski
11.05.2018 11:46
Rick i Morty|undefined Fot. kadr z wideo

Współtwórca serialu, Justin Roiland, opublikował na swoim Twitterze wiadomość, która na pewno zadowoli wszystkich fanów „Ricka i Morty'ego” - powstanie 7 kolejnych sezonów produkcji Adult Swim.

Po kilku miesiącach niepewności, która zapanowała wśród widzów popularnej animacji po tym, jak jeden ze współtwórców programu, Dan Harmon, poinformował, że nie zamówiono kolejnych sezonów „Ricka i Morty'ego”, fani nareszcie mogą odetchnąć z ulgą. Partner w zbrodni Harmona, Justin Roiland, ogłosił na swoim Twitterze, że Adult Swim zamówiło kolejne 7 sezonów produkcji.

Współtwórca i aktor wcielający się w tytułowych bohaterów opublikował informacje 10 maja 2018 roku. Roiland postanowił przedstawić wiadomość w sposób idealny - rysując własnoręcznie „plakat” zapowiadający kolejne 70 odcinków „Ricka i Morty'ego”:

Nadchodzi więcej „Ricka i Morty'ego”! Czekam na wszystkie tweety z pytaniami o to, gdzie są nowe odcinki. #rysująje

OFICJALNIE: powstaną nowe odcinki serialu Rick i Morty

Na rysunku Roilanda widzimy głównych bohaterów bajki, czyli dziadka Ricka Sancheza i jego wnuka, Morty'ego Smitha. Starszy z duetu opowiada młodemu, że czeka ich jeszcze 70 odcinków kolejnych przygód, popijając w międzyczasie ze swojej zaufanej piersióweczki. Na wiadomość niepełnosprytny potomek Sancheza reaguje przerażeniem.

Natomiast na Instagramie drugiego z współtwórców, czyli Dana Harmona, pojawił się filmik, w którym wraz z Roilandem myją się pod prysznicem. Wideo zostało opatrzone podpisem „w tej łazience nigdy nie pojawiło się coś tak dużego”:

Harmon pyta się swojego młodszego kolegi, gdzie się wybiera. Roiland odpowiada mu, że musi wrócić do pracy i nie może już mieszkać w jego łazience, a następnie go żegna i mówi, że zobaczą się niedługo w pracy. Jak widać panowie bardzo poważnie traktują prace nad „Rickiem i Mortym”. Znając życie, będą tak długo pracowali nad sezonem numer 4, że produkcja pojawi się pewnie dopiero w 2020 roku. Statystycznie rzecz biorąc, wychodzi na to, że Ricka i Morty'ego nie zabraknie nam przez najbliższe 20 lat. Wubba Lubba Dub Dub!

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.