Twórcy „Stranger Things” zapowiedzieli, że jeden z aktorów nie pozna już żadnych sekretów dotyczących serialu

Natalia Hluzow
21.11.2017 15:03
Twórcy „Stranger Things” zapowiedzieli, że jeden z aktorów nie pozna już żadnych sekretów dotyczących serialu Fot. kadr z wideo

Jeden z członków obsady „Stranger Things” naraził się twórcom. Za karę zostanie odcięty od wszelkich nowych informacji związanych z przyszłością produkcji.

Bracia Duffer postanowili wziąć przykład z twórców „Gry o tron” i odciąć niektórych członków obsady od tajnych informacji na temat serialu. O dziwo, nie dotyczy to Finna Wolfharda, Millie Bobby Brown czy innych dzieciaków, które mogłyby mieć problem z utrzymywaniem sekretów. Chodzi o Davida Harboura, który w serialu wciela się w postać Jima Hoppera i który bardzo lubi opowiadać o hitowym serialu Netflixa.

bracia duffer główne Fot. foto: kadr z wideo

Jim Hopper jest jednym z najbardziej tajemniczych i małomównych bohaterów „Stranger Things”. Tego samego nie można jednak powiedzieć o grającym go aktorze. Podczas Vulture Festival w Los Angeles, na którym bracia Duffer odpowiadali na liczne pytania dotyczące „Stranger Things”, wspólnie z obsadą serialu opowiedzieli także o niefortunnej przypadłości Davida Harboura, która polega na rozpowiadaniu wszelkich sekretów dotyczących serialu, łącznie z tymi najpilniej strzeżonymi. Gadulstwo Harboura stało się tak uciążliwe, że twórcy – by zapobiec spoilerom – postanowili wprowadzić zakaz zdradzania jakichkolwiek szczegółów aktorowi. Jak powiedział Matt Duffer:

Nie możemy już niczego mówić Davidowi. Został odcięty. Publikuje wszystko na Twitterze, wrzuca na Istagrama, opowiada każdemu dziennikarzowi, jakiego znajdzie… Ja mu nic nie mówię.

Wszystko to odbyło się oczywiście w żartobliwej formie, dlatego w ten sam sposób twórcom odpowiedział obmawiany aktor na swoim Twitterze:

Cel osiągnięty. Obejrzę sezon trzeci bez spoilerów.

Skomentował też żart jednego z fanów, który opublikował scenariusz „Stranger Things 3”, jaki powinien otrzymać David Harbour. Wszystkie słowa były w nim zamazane. W odpowiedzi aktor napisał:

Większość zdjęć z moim udziałem będzie kręcona na green screenie i będzie przedstawiała mnie szeroko rozglądającego się dookoła i wypowiadającego alfabet od tyłu, by później można było magicznie zamienić to w słowa i zdubbingować przez Antoniego Banderasa.

Jak widać, David Harbour ma duży dystans do siebie i potrafi żartować z wytykanych mu zachowań. Jednak pomimo radosnej atmosfery całej sytuacji, twórcy liczą pewnie na to, że w efekcie Harbour weźmie przykład z bohatera, w którego się wciela i stanie się choć odrobinę bardziej tajemniczy.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.