Twórcy "The Office" przygotują serial o kosmicznym wojsku. Steve Carell w roli głównej w produkcji "Space Force"

Kamil Kacperski
17.01.2019 12:37
Twórcy "The Office" przygotują serial o kosmicznym wojsku. Steve Carell w roli głównej w produkcji "Space Force" Fot. kadr z serialu

Netflix poinformował 16 stycznia 2019 roku, że powstaje serial "Space Force", którzy przedstawi kosmiczny oddział amerykańskiego wojska. Zobaczcie zapowiedź projektu ze Stevem Carellem w roli głównej.

W czerwcu 2018 roku prezydent USA Donald Trump zapowiedział na jednej z konferencji prasowych, iż powołuje do życia nową jednostkę amerykańskiej armii. Nazwał ją "Space Force", a jej głównym zadaniem ma być "obrona satelitów", a także wykonywanie "innych działań kosmicznych". Zarówno opinia publiczna, jak i społeczeństwo zareagowała na wiadomość w sposób najlepiej określany zwrotem "WTF?!". 

Jednak zapowiedź Trumpa spodobała się tak bardzo twórcom serialu "The Office", że postanowili wprowadzić ją w życie w swoim nadchodzącym projekcie, który będzie nosił tytuł... "Space Force". O nowym serialu poinformował sam Netflix. Dowiedzieliśmy się również, że w głównej roli pojawi się Steve Carell, którego widzowie pokochali po roli Michaela Scotta we wspomnianym "The Office". Zobaczcie zapowiedź "Space Force":

Space Force, czyli serial o kosmicznej marynarce wojennej

Carell pełni rolę współtwórcy - jego partnerem jest szef produkcji "The Office", Greg Daniels. Produkcja ma się skupić na "ludziach, którzy muszą ogarnąć Space Force" i będzie przypominała nieco to, co widzieliśmy wcześniej w poprzednim projekcie artystów. "Space Force" również skupi się na zwykłych pracownikach, ich perypetiach i dziwnych sytuacjach, które zdarzają się codziennie w ich miejscu pracy. Twórcy będą mieli właściwie wolną rękę, jeśli chodzi o projekt, ponieważ według niektórych statystyk i informacji od insiderów, "The Office" cieszy się na Netfliksie w USA większą popularnością, niż niektóre produkcje oryginalne platformy. W związku z tym, platforma wierzy, że "kontynuacja" serialu, która będzie osadzona w kosmosie będzie hitem. 

Niestety, na razie nie wiemy, kto będzie towarzyszył Carellowi w "ogarnianiu Space Force", ani też, kiedy serial pojawi się na Netfliksie. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.