Twórcy „Westworld” strollowali fanów

Sergiusz Kurczuk
11.04.2018 14:03
Westworld 2|undefined Fot. kadr z serialu Westworld

2. sezon „Westworld” nadciąga. Tymczasem twórcy serialu postanowili zakpić sobie z fanów, umieszczając w sieci wideo ze spoilerami nadchodzących odcinków. 

Pierwszy sezon „Westworld” okazał się wielkim sukcesem. Stacja HBO od razu wzięła się za przygotowywanie kontynuacji. Wierni fani czekają na 2. sezon opowieści o futurystycznym parku rozrywki, którego „pracownicy”, postanowili się zbuntować. Nadchodzącej premierze towarzyszy wiele ciekawych akcji marketingowych. Od tradycyjnych zapowiedzi i zwiastunów, po prawdziwe wyzwania dla widzów. Tym razem twórcy uderzyli w humorystyczną nutę. Postanowili zaspoilerować 2. sezon, jednocześnie trollując fanów. 

„Westworld 2” - spoilery wyciekły do sieci?

Jonathan Nolan i Lisa Joy postanowili zepsuć zabawę widzów. Na serwisie Reddit zamieścili wpis: jeśli post zdobędzie 1000 dodatnich punktów, twórcy umieszczą link do spoilera 2. sezonu „Westworld”. W krótkim czasie pojawiło się 4 razy więcej pozytywnych głosów, więc autorzy wpisu nie mieli wyboru. Spełnili swoją obietnicę i zamieścili trwający prawie 30 minut film. Uwaga! Oglądacie na własną odpowiedzialność!

Wideo zaczyna się zupełnie nowym fragmentem serialu, w którym widzimy postać Bernarda Lowe'a (Jeffrey Wright). Bohater wchodzi do miasteczka rodem z Dzikiego Zachodu i nagle słyszy... „Never Gonna Give You Up” Ricka Astleya. Nie jest to jednak tradycyjny rickroll. Piosenka została wykonana przez Evan Rachel Wood i Angelę Sarafyan. Reszta filmu to pies w czerni i bieli siedzący przy pianinie. 

Musicie przyznać, że twórcom „Westworld” udał się internetowy żarcik. Szczególnie że przecieki i spoilery są od jakiegoś czasu bolączką stacji HBO. Co wydarzy się w drugim sezonie serialu? Dowiemy się już 22 kwietnia 2018 roku, kiedy pierwszy odcinek „Westworld” trafi na ekrany telewizorów. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.