„Ucho prezesa” powraca w nowym sezonie. Kiedy pierwszy odcinek trafi na Showmax?

Sergiusz Kurczuk
11.10.2018 10:42
„Ucho prezesa” powraca w nowym sezonie. Kiedy pierwszy odcinek trafi na Showmax? Fot. materiały promocyjne

Prezes i Mariusz powracają, by maczać palce w wyborach o na prezydenta Warszawy. Kiedy zobaczymy pierwszy odcinek 4. sezonu „Ucha Prezesa”?

Zbliżające się wybory prezydenckie w Warszawie to idealny moment na powrót popularnej satyry na sytuację polityczną w Polsce. Mowa oczywiście o „Uchu Prezesa”, które po krótkiej przerwie powróci niedługo w 4. sezonie. Poznaliśmy datę dwóch pierwszych odcinków popularnego serialu kabaretowego, stworzonego przez Roberta Górskiego, lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju przy współpracy z serwisem Showmax i Telewizją WP. 

„Ucho Prezesa” sezon 4. - kiedy premiera?

Tym razem zobaczymy jak Prezes (Robert Górski) i jego prawa ręka Mariusz (Mikołaj Cieślak) intrygują, by namieszać w wyborach na prezydenta stolicy. Co tytułowy bohater zaplanował, by przejąć fotel głowy Warszawy? Dowiemy się już niedługo. Nowe odcinki „Ucha Prezesa” trafią do sieci już w połowie listopada 2018 roku. 4. Sezon zadebiutuje w czwartek 15 listopada, natomiast drugi odcinek zobaczymy kilka dni później, bo w niedzielę 18 listopada. Na razie nie podano szczegółów dotyczących fabuły nowych przygód Prezesa i Mariusza. Nie wiadomo też, jakie gwiazdy wystąpią w gościnnych rolach, jako znani przedstawiciele polskiej polityki.

Ucho Prezesa 4 Fot. foto: H. Karapuda/Shwomax

„Ucho Prezesa” sezon 4. - gdzie oglądać?

Premierowe odcinki trafią wyłącznie na platformę Showmax i na antenę Telewizji WP. Wszystkie poprzednie sezony (oprócz odcinków specjalnych), nadal dostępne będą na kanale YouTube „Ucha Prezesa”. Premiery kolejnych odcinków zobaczymy w czwartki na Showmax i w niedziele w Telewizji WP.   

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.