„Ucho prezesa” powróci z 3. sezonem. Kiedy premiera?

Natalia Hluzow
15.02.2018 12:15
„Ucho prezesa” powróci z 3. sezonem. Kiedy premiera? Fot. materiały prasowe Showmax

Z okazji swoich pierwszych urodzin serwis Showmax ogłosił datę premiery trzeciego sezonu swojej najlepszej produkcji oryginalnej. 

Serial Roberta Górskiego powraca! Zrekonstruowany i gotowy na nowe tematyczne wyzwania, jakich dostarczy mu polska scena polityczna. Będzie to już 3. sezon polskiego internetowego hitu, który od lutego 2017 można oglądać na platformie Showmax.

O czym będzie 3. sezon „Ucha prezesa”?

W nowym sezonie możemy spodziewać się opowieści o losach polityków odsuniętych od władzy, którzy próbują poradzić sobie w nowej sytuacji, a także wizyt nowych ministrów w gabinecie Prezesa. Twórcy na pewno nie zapomną też o totalnej opozycji, która w zaistniałych zmianach będzie szukała szansy dla siebie. Nad wszystkim tym, jak zwykle, będzie musiał zapanować Prezes, pomimo tego, że z każdej strony czają się wrogowie. 

Ucho prezesa s03 - kiedy premiera?

Serial był pierwszą oryginalną produkcją Showmax, nie dziwi więc, że w dzień swoich urodzin ogłosili datę premiery jego kolejnego sezonu. Odbędzie się ona w czwartek 15 marca 2018 roku w serwisie Showmax, zaś tydzień później pierwszy odcinek 3. sezonu trafi na Youtube. Łącznie powstanie 14 nowych odcinków, w tym dwa specjalne, dostępne tylko dla użytkowników Showmax. 

„Ucho prezesa” - serial Roberta Górskiego

Twórcami „Ucha prezesa” Robert Górski i Mikołaj Cieślak z Kabaretu Moralnego Niepokoju. Ich serial zadebiutował 9 stycznia 2017 roku na YouTube. Od 15 lutego produkcję przejął serwis Showmax. Osią fabularną serialu jest sytuacja polityczna w Polsce, która komentowana jest w sposób satyryczny poprzez ukazywanie różnych polityków na audiencji w gabinecie Prezesa. Główny bohater nie wychodząc ze swojej siedziby rządzi i dzieli całym krajem.

Prócz Prezesa i Mariusza, w stałej obsadzie znajdują się Izabela Dąbrowska jako pani Basia, Sebastian Stankiewicz jako syn pani Basi, Lesław Żurek jako Rysiek i Tomasz Sapryk jako Grzegorz oraz Paweł Koślik jako Adrian... tzn. Andrzej, pan prezydent.  Gościnnie w „Uchu prezesa” występują też inni aktorzy, w tym gwiazdy polskiego kina jak: Andrzej Seweryn, Wiktor Zborowski, Artur Barciś czy Cezary Żak. 

Pilot „Ucha prezesa” na YouTube obejrzano aż 10 milionów razy. Ostatni, 2. sezon cotygodniowo osiągał oglądalność ok. 2 mln widzów na Showmaxie i ok. 3 mln wyświetleń odcinka na YouTube. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.