Prezes powraca w zwiastunie 1. odcinka „Ucha prezesa 3”

Natalia Hluzow
15.03.2018 12:57
Ucho prezesa s03|undefined Fot. materiały prasowe Showmax

Już dziś, 15 marca 2018 roku, na platformie Showmax zadebiutuje 3. sezon serialu Roberta Górskiego. Jako przedsmak prezentujemy zwiastun pierwszego odcinka nowego „Ucha prezesa”.

Od 15 marca 2018 roku użytkowników Showmax swoją obecnością na ekranach będzie ponownie zaszczycał Prezes we własnej osobie. „Ucho prezesa” powraca z 3. sezonem, by ponownie spojrzeć z przymrużeniem oka na polską scenę polityczną. 

Ucho prezesa s03e01 - „Zęby krokodyla”

W pierwszym odcinku zobaczymy m.in. Małgorzatę Ostrowską-Królikowską w roli Danuty Holeckiej, a także Cezarego Pazurę jako Donalda Tuska. Oczywiście nie może też zabraknąć niezawodnych Roberta Górskiego i Mikołaja Cieślaka wcielających się w Prezesa i Mariusza, którzy idą na wojnę z całym światem. Zwiastun odcinka zobaczycie poniżej:

Trzeci sezon serialu jak zwykle będzie nawiązywał do aktualnych wydarzeń w polskiej polityce. Jak czytamy w oficjalnym opisie Showmax:

Po zmianach personalnych w rządzie nadszedł czas wyrównywania za nie rachunków. Gdy Antoni szuka sprawiedliwości, Prezes z Mariuszem szukają dla niego zajęcia, żeby z walecznego sprzymierzeńca nie stał się wrogiem. Bo prawdziwy wróg czyha tuż za rogiem. A właściwie w Brukseli...Jednym słowem - Idziemy na wojnę za całym światem!

W nadchodzących odcinkach pojawią się też nowe postaci, w które wcielą się m.in. Tomasz Kot, Jolanta Fraszyńska i Magdalena Schejbal oraz Cezary Pazura, który jak widać zastąpi Górskiego w roli byłego premiera. 

Co czeka bohaterów w trzecim sezonie? Z czym tym razem będzie musiał mierzyć się Prezes? Premiera pierwszego odcinka „Ucha prezesa” już 15 marca 2018 roku na platformie Showmax. Internauci, którzy nie posiadają dostępu do serwisu, a również mają ochotę na ponowne spotkanie z Prezesem i Mariuszem, będą mogli śledzić ich losy na Youtube od 22 marca 2018 roku. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.