"Umbrella Academy 2" - do obsady serialu dołączyli nowi aktorzy. Kogo zagrają?

11.09.2019 10:20
Umbrella Academy|undefined Fot. kadr z serialu Umbrella Academy

Fani superbohaterów z całego świata czekają na drugi sezon serialu Netflix "Umbrella Academy". Do obsady produkcji dołączyło trzech aktorów. W kogo się wcielą?

Serial "Umbrella Academy" odniósł wielki sukces i był przez pierwsze miesiące 2019 roku flagowym tytułem Netfliksa. Wierni fani oczarowani nietypową historią o superbohaterach czekają na kontynuację przygód członków tytułowej druzyny. Do głównych bohaterów dołączą trzy nowe postacie. Kim będą i kto je zagra?

"Umbrella Academy" sezon 2 - nowi bohaterowie w serialu Netflix

W 2008 roku światło dzienne ujrzał komiks wydawnictwa Dark Horse pod tytułem "Umbrella Academy" stworzony przez Gerarda Waya z My Chemical Romance oraz rysownika Gabriel Bá. Komiks opowiada o grupie niespodziewanie narodzonych dzieci, posiadających supermoce. Kilkoro z nich zostaje adoptowanych przez tajemniczego mężczyznę, który przygotowuje podopiecznych do nadchodzącej Apokalipsy.

11 lat później ukazała się netfliksowska adaptacja tej niesamowitej historii o dysfunkcyjnej rodzinie superbohaterów. Do jej szeregów dołączą niebawem trzej nowi bohaterowie. Czy również będą posiadać nadludzkie umiejętności?

Ritu Arya Fot. foto: materiały promocyjne/Netflix

Ritu Arya ("Humans") zagra Lilę - kobietę - kameleona, która w zależności od sytuacji potrafi być zarówno szalenie genialna, jak i po prostu szalona. Nieprzewidywalna, łobuzerska i sarkastyczna. Lily jest obdarzona wyjątkowo specyficznym poczuciem humoru.

Yusuf Gatewood Fot. foto: materiały promocyjne/Netflix

Yusuf Gatewood ("Good Omens") wcieli się w postać Raymonda - urodzonego przywódcy, który jest tak inteligentny, poważny i pewny siebie, że uważa, iż nie musi tego w żaden sposób udowadniać. Jest ciepłą, oddaną osobą, która potrafi rozbroić cię jednym spojrzeniem. Przykładny mąż i typ człowieka, z którym każdy chciałby się przyjaźnić.

Marin Ireland Fot. foto: materiały promocyjne/Netflix

Marin Ireland ("Y: Ostatni z mężczyzn") zagra Sissy - nieustraszoną i bardzo bezpośrednią kobietę z Teksasu. Jest matką i żoną, która wyszła za mąż zbyt młodo i z niewłaściwych powodów. Będąc ciągle w kwiecie wieku, chce na nowo odkryć, jak wspaniałe może być życie i miłość.

Przeczytaj także

Jak nowi bohaterowie odnajdą się wśród protagonistów z pierwszego sezonu? Czy pomogą powstrzymać nadchodzący koniec świata?

Przeczytaj także

"Umbrella Academy" sezon 2 - kiedy premieria?

Zdjęcia do drugiego sezonu serialu już się rozpoczęły. W serialu Steve'a Blackmana znów zobaczymy także Ellen Page, Toma Hoppera, Davida Castañedę, Emmy Raver-Lampman, Roberta Sheehana, Aidana Gallaghera i Justina H. Mina. Na razie Netflix nie zdradził daty premiery kontynuacji "Umbralla Academy", więc fani muszą uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne informacje dotyczące serialu.

Zobacz: Netflix zapowiedział 2. sezon serialu "The Umbrella Academy"

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.