"Umbrella Academy": Netflix rozpoczął zdjęcia do 2. sezonu serialu. Gwiazdy podzielił się zakulisowym materiałem wideo

18.06.2019 12:56
Umbrella Academy|undefined Fot. materiały promocyjne

Już niedługo "Umbrella Academy" powróci z 2. sezonem. Aktorzy serialu Netfliksa potwierdzili, że ruszyły zdjęcia do nowych odcinków.

Ulubiona dysfunkcyjna superbohaterska rodzina wszech czasów niebawem powróci w zupełnie nowych przygodach. W kwietniu 2019 roku oficjalnie potwierdzono, że "Umbrella Academy" otrzyma kontynuację, a w połowie czerwca praca na planie zdjęciowym już wre. Poinformowały o tym gwiazdy serialu, które zamieściły na Twitterze nagranie zza kulis.

"Umbrella Academy" sezon 2 - rozpoczęto zdjęcia do serialu Netflix

Na oficjalnym koncie Twitter serialu pojawiło się 48-sekundowy materiał z planu zdjęciowego 2. sezonu produkcji. Na filmie możemy zobaczyć główne gwiazdy "Umbrella Academy", które świętują rozpoczęcie zdjęć do kontynuacji adaptacji zwariowanego komiksu. Jak widać, na poniższym nagraniu, cała ekipa jest zwarta i gotowa, aby dać fanom kolejną dawkę rozrywki na najwyższym poziomie.

Na materiale z planu zdjęciowego pojawiają się Emmy Raver-Lampman, Tom Hopper, Ellen Page, David Castañeda, Aidan Gallagher, Robert Sheehan oraz Justin Min. Niestety aktorzy nie zdradzili żadnych szczegółów, dotyczących fabuły 2. sezonu "Umbrella Academy". Mimo że na filmie widzimy egzemplarze scenariusza nowych odcinków, wszystkie ważne informacje zostały rozmazane, aby nie psuć widzom niespodzianki.

O rozpoczęciu zdjęć do kontynuacji "Umbrella Academy" poinformował również jeden z twórców komiksu - Gerard Way, który pełni również rolę producenta wykonawczego. Na jego Instagramie pojawiło się zdjęcie z miejsca, w którym odbywa się czytanie scenariusza serialu.

Przeczytaj także

"Umbrella Academy" sezon 2 - kiedy premiera na Netflix?

1. sezon serialu zadebiutował w lutym 2019 roku na platformie Netflix. Produkcja zakończyła się cliffhangerem, więc widzowie z niecierpliwością czekają, aż zobaczą kontynuację przygód zdeprawowanych superbohaterów. Na razie nie wiadomo, jak potoczą się losy protagonistów. Zdradzono jedynie, że podobnie jak to miało miejsce ostatnio, 2. sezon będzie składał się z 10 odcinków. Na razie nie wiadomo, kiedy trafią na Netflix. Premiera prawdopodobnie odbędzie się nie wcześniej niż w 2020 roku.

Zobacz też: Soundtrack "The Umbrella Academy". Jakie piosenki znalazły się w ścieżce dźwiękowej nowego hitu Netfliksa?

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.