W 6. sezonie "Lucyfera" pojawi się gwiazda "Deadpoola". Co wiemy o postaci?

16.12.2020 10:34
W 6. sezonie "Lucyfera" pojawi się gwiazda "Deadpoola". Co wiemy o postaci? Fot. Moviestore Collection/face to face/East News

Jak podaje Entertainment Weekly, w ostatnim sezonie szalenie popularnego "Lucyfera" pojawią się kolejne nowe postaci - w jedną z nich wcieli się gwiazda filmów o Deadpoolu.

W nadchodzącym, finałowym sezonie "Lucyfera" pojawią się nowe twarze. Wśród nich potwierdzono obecność Brianny Hildebrand, znanej z roli Negasonic Teenage Warhead w filmach z serii "Deadpool". Towarzyszyć jej będzie Merrin Dungey, aktorka znana z występów w "Wielkich kłamstewkach", czy "Agentce o stu twarzach".

Polecamy

Portal Entertainment Weekly potwierdził również role, w którym pojawią się wspomniane aktorki. Z ich relacji wynika, że Hildebrand wcieli się w buntującą się anielicę o imieniu Rory. Podobnie jak Lucyfer, ona również chce od swojej egzystencji czegoś więcej, niż usługiwania Bogu. Zmienia jednak zdanie, gdy poznaje Luciego bliżej i przekonuje się, że ten nie jest archetypicznym "starszym bratem z piekła rodem". 

Merrin Dungey ma się natomiast wcielić w policjantkę o imieniu Sonya. O postaci niewiele wiadomo, a twórcy zapowiedzieli jedynie, że nawiąże ona specjalną relację z Amenadielem. Brzmi to co najmniej intrygująco.

Polecamy

Niestety, na razie na nowe odcinki "Lucyfera" będziemy musieli jeszcze długo poczekać. W sierpniu 2020 roku zadebiutowała pierwsza część 5. sezonu, a data premiery kolejnych odcinków jest na razie nie znana. Twórcy potwierdzili jednak, że 6. sezon ma być ostatnim, finałowym zestawem odcinków "Lucyfera". 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.