W Nowym Jorku stanął 6-metrowy bałwan przebrany za Dwighta z "The Office"

22.01.2021 13:50
W Nowym Jorku stanął 6-metrowy bałwan przebrany za Dwighta z "The Office" Fot. materiały prasowe/NBC

Dwight Schrute to legendarna postać z jednego z najlepszych seriali komediowych wszech czasów, "The Office". W Nowym Jorku stanął bałwan ku czci bohatera produkcji.

Oto sześciometrowy bałwan-Dwight z The Office

Rainn Wilson obchodził niedawno 55. urodziny. Jednak to nie z tego powodu w Nowym Jorku pojawił się ogromny bałwan inspirowany wyglądem jego najbardziej znanej postaci. Z okazji premiery "The Office" na platformie streamingowej Peacock, firma postawiła 6-metrowego Dwighta-bałwana. Ten miał celebrować Światowy Dzień Śniegu, który odbywa się 17 stycznia.

Polecamy

Śnieżny Dwight jest zbudowany ze sztucznego śniegu i łącznie waży aż 6 ton. Jego okulary mierzą prawie półtora metra szerokości (i zapewne kosztują dużo więcej, niż 4 dolary w lokalnej aptece), a peruka jest stworzona z 464 przedłużeń. Na koszule poświęcono natomiast prawie 18 metrów materiału. Proces budowy i sam efekt końcowy zobaczycie poniżej:

Polecamy

Co ciekawe, "The Office" stało się jeszcze popularniejsze, niż wcześniej. Według statystyk udostępnionych przez Reelgood, show w trakcie swojego pierwszego tygodnia na Peacock zanotowało wzrost zainteresowania o 9% w porównaniu do swojego poprzedniego najlepszego wyniku tygodniowego (a przypominamy, że serial od lat jest na szczytach popularności w streamingu).

Chociaż sama platforma Peacock jest jedną z najmłodszych ofert na rynku, to podobno "The Office" już przebiło popularnością swój pobyt na amerykańskim Netfliksie. W Polsce serial jest dostępny na łamach Amazon Prime Video. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.