W drugim sezonie "The Mandalorian" powróci kosmita z oryginalnej trylogii "Star Wars" [ZDJĘCIE]

27.10.2020 08:34
The Mandalorian - kadr z serialu|undefined Fot. Disney+/Ferrari Press/East News

Premiera drugiego sezonu "The Mandalorian" zbliża się coraz bardziej. Twórcy zaprezentowali nowy kadr, przedstawiający przedstawiciela rasy kosmitów znanej wszystkim fanom "Gwiezdnych Wojen".

Już  niedługo miłośnicy "Star Wars" znowu wyruszą do odległej galaktyki, by śledzić losy Mando i Dzieciaka. Zanim to nastąpi, twórcy drugiego sezonu serialu "The Mandalorian" postanowili podzielić się zupełnie nowym kadrem, przedstawiającym członka jednej z ras kosmitów, debiutujących w oryginalnej trylogii "Gwiezdnych Wojen".

"The Mandalorian" sezon 2 - nowe nawiązanie do oryginalnych "Gwiezdnych Wojen"

Na ten serial czekają miliony fanów na całym świecie. Pierwsza w historii "Star Wars" aktorska produkcja telewizyjna okazała się ogromnym sukcesem. Nic więc dziwnego, że niespełna rok po premierze pierwszego sezonu "The Mandalorian" zobaczymy jego kontynuację.

Przeczytaj także

A w kontynuacji nie tylko ponownie będziemy śledzić przygody tytułowego bohatera i jego uroczego podopiecznego nazwanego przez fanów Baby Yodą. Spotkamy też wiele innych postaci. W tym przedstawiciela rasy Weequay, o czym mówi nowy kadr pochodzący z jednego z odcinków, który trafił do sieci.

Zdjęcie pochodzi z pierwszego odcinka drugiego sezonu "The Mandalorian" i przedstawia Mando rozmawiającego z Weequayem, stojącym za barem jakiegoś kosmicznego przybytku. Protagonista raczej nie zamawia drinka, tylko odbywa rozmowę z kosmitą, by zdobyć potrzebne mu do dalszej drogi informacje.

Przeczytaj także

Fani "Gwiezdnych Wojen" zapewne dobrze kojarzą Weequayów. Pojawili się bowiem kilkukrotnie w różnych seriach. Najczęściej są ukazywani jako najemnicy i łowcy nagród pracujący dla Klanu Huttów. Pierwsi przedstawiciele tej rasy zadebiutowali w filmie "Powrót Jedi" i pełnili rolę strażników na barce żaglowej Jabby. Jednym z najsłynniejszych Weequayów był Hondo Ohnaka z serialu animowanego "Gwiezdne wojny: Wojny klonów".

Przeczytaj także

"The Mandalorian" sezon 2 - kiedy premiera?

W tytułowej roli powróci oczywiście Pedro Pascal. W obsadzie znaleźli się też Giancarlo Esposito, Carl Weathers, Gina Carano, Taika Waititi i Emily Swallow. W serialu mamy zobaczyć również Rosario Dawson jako Ahsokę Tano, Temuerę Morrisona w roli Boby Fetta oraz Katee Sackhoff wcielającą się w Bo-Katan Kryze. Za scenariusz i reżyserię nowych odcinków odpowiedzą natomiast Jon Favreau, Dave Filoni, Bryce Dallas Howard, Rick Famuyiwa, Carl Weathers, Peyton Reed i Robert Rodriguez. Pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu "The Mandalorian" trafi na platformę Disney+ 30 października 2020 roku. Serwis nadal nie jest dostępny w Polsce.

 

Przeczytaj także

Zobacz też: George Lucas krytykował serial "The Mandalorian"? Poznaliśmy jego zdanie na temat produkcji

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.