„W głębi lasu” niczym „Stranger Things” i „Twin Peaks”? Gwiazdy nowego serialu Netfliksa przyrównują go do innych dzieł kultury

09.06.2020 15:58
„W głębi lasu” niczym „Stranger Things” i „Twin Peaks”? Gwiazdy nowego serialu Netfliksa przyrównują go do innych dzieł kultury Fot. . materiały prasowe Netflix

Polski serial „W głębi lasu” na podstawie powieści Harlana Cobena zadebiutuje na platformie Netflix już w piątek. Teraz gwiazdy serialu opowiadają, z jakimi produkcjami kojarzy im się ich serial.

„W głębi lasu” to adaptacja powieści Harlana Cobena pod tym samym tytułem. To opowieść kryminalna, rozgrywająca się w dwóch płaszczyznach czasowych, przyglądająca się, jak pewne feralne wydarzenie na obozie letnim w głębi lasu, wpłynęło na życie dwójki głównych bohaterów i jak wielkie żniwo miała na nich mroczna tajemnica, którą wspólnie ukrywali.

Przeczytaj także

Projekt powstał pod okiem duetu reżyserów: Leszek Dawid i Bartosz Konopka. Agnieszka Grochowska, Grzegorz Damięcki oraz Hubert Miłkowski i Wiktoria Filus, a także sam Harlan Coben, autor oryginalnej powieści, która posłużyła za kanwę dla serialu, opowiadają z jakimi innymi produkcjami kojarzy im się ich nowy serial.

Gwiazdy o serialu „W głębi lasu” 

W mediach społecznościowych Netfliksa pojawił się nowy materiał promocyjny serialu, w którym aktorzy oraz autor pierwowzoru w żartobliwy sposób zastanawiają się, z jakimi innymi produkcjami kojarzy im się ich najnowszy, wspólny projekt.

„Kojarzy mi się z Las Vegas Parano. Bo też ma „las” w tytule” – padnie w jednej z odpowiedzi.

Przeczytaj także

„W głębi lasu” – kiedy na ekranach?

Jest to kolejny oryginalny serial polskiego oddziału Netfliksa, która zadebiutuje na platformie już w piątek 12 czerwca.

Czytaj także: Koniec scen seksu w Hollywood. Nowe wytyczne dla filmowców 

 

Michał Kaczoń Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.