"W głębi lasu" w Top 10 Netfliksa na całym świecie! Wielki sukces polskiego serialu

15.06.2020 16:47
Foto: materiały prasowe Netflix|undefined Fot. materiały prasowe Netflix

"W głębi lasu" to drugi polski serial zrealizowany dla platformy Netflix. Produkcja okazała się hitem za granicą! Gdzie cieszy się największą popularnością?

W piątek 12 czerwca 2020 roku zadebiutował długo wyczekiwany serial "W głębi lasu". Polska produkcja jest adaptacją popularnej powieści Harlana Cobena, a przy okazji drugim tytułem zrealizowanym w naszym kraju na potrzeby platformy Netflix. Jak się okazuje - serial cieszy się dużą popularnością na świecie i zdobywa dobre recenzje.

"W głębi lasu" w Top 10 Netfliksa na całym świecie

Dzięki serwisowi What's on Netflix możemy przyjrzeć się popularności, jaką w danych krajach cieszą się filmy i seriale giganta streamingowego. "Nasze" produkcje znajdują się w Top 10 krajów z całego świata zarówno na polu filmowym, jak i serialowym. I choć w kwestii tego pierwszego ciężko mówić o dumie (mowa bowiem o "365 dniach"), w przypadku drugiego mamy powody do radości. 

Przeczytaj także

"W głębi lasu" znalazł się w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych seriali w Australii, Brazylii, Francji, Holandii, Nowej Zelandii, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. Największą popularnością cieszy się wśród brazylijskich widzów, gdzie zajął 2. miejsce, tuż za "Reality Z". Jest się z czego cieszyć, w końcu polski serial w kilku przypadkach pokonał tak popularne produkcje, jak "Trzynaście powodów" czy "Dynastia".

Produkcja Leszka Dawida i Bartosza Konopki zgarnia też przyzwoite recenzje. O "W głębi lasu" piszą takie serwisy, jak Decider, Forbers czy Radio Times. Recenzenci wychwalają klimat, aktorstwo i wykonanie serialu, a niektórzy pokusili się o stwierdzenie, że jest lepszy niż "The Stranger", czyli amerykańska ekranizacja innego powieści Cobena. 

Zobacz też: "W głębi lasu", czyli Harlan Coben po polsku - recenzja serialu 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.