W najnowszym odcinku „Ucha Prezesa” zobaczymy kolejną gwiazdę polskiego kina

Natalia Hluzow
26.10.2017 14:44
W najnowszym odcinku „Ucha Prezesa” zobaczymy kolejną gwiazdę polskiego kina Fot. materiały prasowe

Popularność serialu Roberta Górskiego nie gaśnie. W postaci wzorowane na polskich politykach wcielają się coraz słynniejsi aktorzy.

„Ucho Prezesa”, które zadebiutowało na Youtube 9 stycznia 2017 roku, a już miesiąc później trafiło na platformę Showmax, jest jednym z największych hitów Internetu w Polsce. Pomysł Roberta Górskiego, by świat rodzimej polityki wyśmiewać nie tylko na scenach kabaretowych, ale także w serialu internetowym, okazał się strzałem w dziesiątkę. Choć politycy różnie komentują epizody z udziałem wzorowanych na nich postaci, serial zdają się kochać nie tylko widzowie, ale również aktorzy.

ucho prezesa 1 Fot. foto: kadr z wideo

Prócz stałej obsady serialu, czyli Roberta Górskiego w roli Prezesa, Mikołaja Cieślaka w roli Mariusza i Izabeli Dąbrowskiej w roli Pani Basi, przez biuro Prezesa przewinęły się już takie gwiazdy polskiego kina i telewizji jak: Andrzej Seweryn, Jerzy Bończak, Wojciech Mecwaldowski, Cezary Żak, Lesław Żurek, Jarosław Boberek, Katarzyna Żak czy Agnieszka Pilaszewska. W nadchodzącym, 24. odcinku serialu, zobaczymy kolejnego aktora wielkiego formatu – Wiktora Zborowskiego. Jak czytamy w opisie przygotowanym przez Showmax:

Bojownicy, walczący o utrzymanie jednolitego frontu partii rządzącej, powinni mówić jednym głosem. Dosłownie. A tych, którzy zapominają języka w gębie, Prezes zaprasza na krótką powtórkę z rozrywki.

Odcinek będzie nosił tytuł „Pełzająca dyktatura”. Nie wiadomo jeszcze, w kogo wcieli się Wiktor Zborowski, jednak spoglądając na fotos z planu, można spodziewać się, że będzie to postać wzorowana na Ryszardzie Terleckim.

Niezależnie od tego, czy jest to kwestia mody, chęci przeżycia zabawnej przygody czy sposobu na wyrażenie swoich poglądów politycznych, jedno jest pewne – polscy aktorzy wyjątkowo dobrze czują się w gabinecie Prezesa. Rzecz jasna tego serialowego.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.