W obsadzie pierwszego prequela "Gry o tron" pojawiły się cztery nowe nazwiska

14.10.2019 14:44
Foto: materiały prasowe HBO|undefined Fot. materiały prasowe HBO

Obsada pierwszego prequela "Gry o tron" wzbogaciła się właśnie o cztery nowe osoby. W kogo wcielą się aktorzy?

Kolejne wieści ze świata Westeros. Okazuje się, że choć zdjęcia do pilotażowego odcinka pierwszego prequela "Gry o tron" zakończyły się w lipcu, jego obsada właśnie się powiększyła.

Cztery nowe nazwiska w obsadzie pierwszego prequela "Gry o tron"

Akcja niezatytułowanego jeszcze serialu rozgrywać się będzie na kilka tysięcy lat przed wydarzeniami z oryginalnej produkcji. Obserwować będziemy, jak złota Era Herosów przerodziła się w Długą Noc, poznamy genezę Białych Wędrowców, spotkamy więcej Dzieci Lasu oraz przodków słynnych rodów Siedmiu Królestw. Do obsady serialu dołączyli właśnie Leah Gayer, Jasper Britton, Georgina Beedle i Jacqueline Boatswain.

Przeczytaj także

Leah Gayer wcieli się w bohaterkę imieniem Caera, zaś Jaspera Brittona poznamy jako człowieka określanego mianem "House Master Cole". Tożsamości postaci, w które wcielą się Georgina Beedle i Jacqueline Boatswain nie są na ten moment znane.

Przeczytaj także

Z wcześniejszych doniesień wiadomo, że w prequelu "Gry o tron" zobaczymy między innymi Naomi Watts, Josha Whitehouse'aMirandę Richardson, Naomie Ackie, Denise'a Gougha, Jamiego Campbella Bowera, Sheilę Atim, Ivanno Jeremiaha, Georgię Henley, Aleksa Sharpa oraz Toby'ego Regbo

Przeczytaj także

Serial powstaje na podstawie historii stworzonej wspólnie przez George'a R.R. Martina i Jane Goldman, która jest również autorką scenariusza pilotażowego odcinka. Data premiery pierwszego prequela "Gry o tron" nie jest na ten moment znana. Mówi się, że serial ukaże się w pierwszej połowie 2020 roku, jednak te rewelacje nie zostały przez nikogo oficjalnie potwierdzone.

Zobacz też: Top 7 seriali podobnych do "Gry o tron"

 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.