W sieci pojawił się nowy zwiastun "Obi-Wana Kenobiego" z okazji Dnia Star Wars [WIDEO]

05.05.2022 08:17
W sieci pojawił się nowy zwiastun "Obi-Wana Kenobiego" z okazji Dnia Star Wars [WIDEO] Fot. materiały prasowe/Disney+

W sieci pojawił się kolejny zwiastun serialu "Obi-Wan Kenobi", który opowie nam o przygodach tytułowego mistrza Jedi między III a IV odsłoną serii Star Wars.

Obi-Wan Kenobi - zobaczcie nowy zwiastun produkcji

Do premiery serialu zostało zaledwie kilka tygodni, a 4 maja był międzynarodowy Dzień Star Wars, więc Disney+ postanowił przedstawić światu nowy zwiastun "Obi-Wana Kenobiego".

Polecamy

Ten nie przedstawia nam zbyt dużo nowych rzeczy - widzimy przez moment postać Kumaila Nanjianiego, a także kłótnie między Benem Kenobim a wujkiem Owenem. Ten nie jest przekonany, czy skazywanie Luke'a na ścieżkę Jedi jest dobrym pomysłem. 

Co ciekawe, we wszystkich scenach akcji widzimy jak mistrz Jedi korzysta z blasterów i walki wręcz, nie chcąc ujawniać swojej prawdziwej natury. Czyżby jedyny pojedynek na miecze świetlne miał się odbyć między nim a Vaderem?

Polecamy

O wilku mówiąc - w zwiastunie mamy również pierwszą porządną zapowiedź Dartha Vadera. Widzimy jak przyczepiają mu jego kończyny, zakładają pancerz, a następnie słyszymy ikoniczny oddech złoczyńcy:

Wiemy, że oprócz Ewana McGregora i Haydena Christensena (który powróci w roli Dartha Vadera), w serialu zobaczymy też m.in. wspomnianego Kumaila Nanjianiego, Indirę Varmę, Ruperta Frienda, O’Shea Jacksona Juniora, Sung Kanga, Mayę Erskine, Simone Kessell oraz Benny'ego Safdiego. Dwa pierwsze odcinki zadebiutują na Disney+ już 27 maja 2022 roku.

My natomiast pierwsze kilka odcinków będziemy mogli oficjalnie i legalnie obejrzeć już 14 czerwca, kiedy to Disney+ wystartuje w Polsce.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.