W sieci pojawił się zwiastun 3. sezonu "The Mandalorian". Na premierę jeszcze poczekamy

12.09.2022 11:14
W sieci pojawił się zwiastun 3. sezonu "The Mandalorian". Na premierę jeszcze poczekamy Fot. materiały prasowe/Disney+

Nareszcie! Podczas weekendu Disney pokazał światu sporo zwiastunów i zapowiedzi swoich nowych produkcji - wśród nich pojawił się oficjalny materiał z 3. sezonu "The Mandalorian".

Mandalorian - zobaczcie zwiastun 3. sezonu

3. sezon "Mandaloriana" zapowiada się bardzo ciekawie. Wiemy, że Moff Gideon został zatrzymany, a Mando może mieć na pieńku z "prawowitą" władczyni Mandalore'a, Bo-Katan Kryze. Showrunner i scenarzysta Jon Favreau stwierdził niedawno, że 3. sezon może przypominać bardziej 1. odsłonę i pokaże nam Mando wykonującego swoją pracę łowcy nagród.

Polecamy

Jeśli wierzyć pierwszemu zwiastunowi nowych odcinków serialu, to zwłaszcza konflikt między Bo Katan i Dinem Djarinem będzie ważnym wątkiem kolejnych epizodów "The Mandalorian". Mando i Baby Yoda odwiedzą nawet stolicę imperium Mandalorianów, więc sprawa będzie poważna. Oprócz tego, po raz kolejny słyszymy, jak łowca nagród jest nazywany "tatą Grogu", więc jest słodziutko:

Polecamy

Poprzednie odcinki "The Mandalorian" debiutowały w listopadzie. Teraz wiemy, że jednak się to zmieni - w zwiastunie dowiadujemy się bowiem, że nowe odcinki zadebiutują na Disney+ dopiero w 2023 roku.

W głównych rolach "The Mandalorian" mają powrócić Pedro Pascal, Carl Weathers i Giancarlo Esposito, a także Katie Sackhoff, która pojawi się ponownie jako Bo-Katan Kryze. Według Deadline w nowych odcinkach pojawi się również Temuera Morrison/Boba Fett. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.