W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia Starfire, Raven, Beast Boya i Robina z serialu DC „Titans”

Kamil Kacperski
12.04.2018 11:02
Brenton Thwaines jako Robin|undefined Fot. materiały prasowe

Produkcja nowego serialu na podstawie komiksów o nastoletnich herosach ruszyła pełną parą. Zobaczcie, jak w akcji prezentują się Młodzi Tytani.

Pierwsze doniesienia o rozpoczęciem prac nad serialem „Titans” pojawiły się już w 2014 roku. Oficjalne potwierdzenie otrzymaliśmy natomiast dopiero w 2017. Dowiedzieliśmy się wtedy, że Brenton Thwaites wystąpi w roli Robina (Dicka Graysona). Oprócz Thwaitesa w serialu „Titans” zobaczymy również Annę Diop jako Starfire, Teagan Croft w roli Raven, a Ryan Potter wystąpi jako Beast Boy.

Po tym, jak Warner Bros. udostępnił oficjalne zdjęcie Robina w pełnym kostiumie, o serialu zrobiło się cicho. Jednak na początku kwietnia 2018 roku, rozpoczęły się nagrania serialu i uważni mieszkańcy Toronto, gdzie twórcy kręcą „Titans”, zrobili nastoletnim herosom zdjęcia. Tak oto prezentują się Młodzi Tytani w wersji cywilnej:

Pierwsze zdjęcia Młodych Tytanów

Jak nietrudno się domyślić, fanom nie spodobał się wygląd postaci. Sporo osób zarzuca twórcom, że kostiumy postaci są niskiej jakości - tu w szczególności obrywa się Starfire, której peruka porównana jest do tej, którą nosiła Medusa w „Inhumans” Marvela. Niektórzy idą jeszcze o krok dalej, twierdząc, że Beast Boy i Raven wyglądają jak narkomani:

Marvel TV: Założę się, że zrobimy najtaniej i najgorzej wyglądającą perukę w historii telewizji.

DC TV: Patrz na to.

Dlaczego Beast Boy wygląda jak puszka Coli z włosami z brokułów. Dlaczego Raven wygląda gorzej, niż każdy z cosplayów Raven jakie w życiu widziałem.
DLACZEGO ONI WYGLĄDAJĄ JAK NARKOMANI?!

Jedyne co pozostaje, to czekać na pierwszy zwiastun i liczyć na to, że specjaliści od efektów specjalnych staną na wysokości zadania i sprawią, że postaci będą wyglądać... cóż, lepiej. Data premiery „Titans” ma się odbyć jeszcze w 2018 roku. Serial pojawi się na nowej, jeszcze niezapowiedzianej platformie streamingowej od DC. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.