"Wataha" - HBO pokazało zwiastun 3. sezonu. Rebrow powraca na służbę

Kamil Kacperski
11.06.2019 14:18
Wataha 3|undefined Fot. kadr z wideo

We wtorek 11 czerwca 2019 roku HBO Polska zaprezentowało dziennikarzom pierwszy zwiastun nowego sezonu przeboju "Wataha". Zobaczcie wideo!

Po zawirowaniach fabularnych i ciężkiej zimie nadchodzi wiosna i nowy początek - mniej więcej takimi słowami HBO zapowiedziało 3. sezon "Watahy". Kapitan Rebrow (Leszek Lichota) powraca na służbę, lecz nie jest mile widziany w Bieszczadach. Nie znajduje oparcia ani w innych funkcjonariuszach straży granicznej, ani w sąsiadach z Ukrainy. Sam zwiastun nie zdradza zbyt dużo szczegółów a twórcy raczej chwalą się stroną wizualną "Watahy".

Wataha - zwiastun 3. sezonu

A jest na co popatrzeć - góry i lasy powoli przebudzają się ze snu, a wraz z nimi grasują drapieżniki. Rebrow po drodze spotyka wszystkich starych znajomych, ale żaden z nich nie jest szczęśliwy na jego widok. Postać Lichoty spotyka się z szyderczymi komentarzami, wyzwiskami, a na samym końcu wideo staje twarzą w twarz z wygłodniałym wilkiem. Trzeba przyznać, że koncepcyjnie i wizualnie zwiastun 3. sezonu "Watahy" jest naprawdę świetny. Zresztą zobaczcie sami:

Tak jak wspomnieliśmy, w zwiastunie powracają znane postaci z poprzednich sezonów - mamy więc m.in. Igę Dobosz (Aleksandra Popławska), Świetławskiego (Jarosław Boberek), ale także nowe postaci, czyli pułkownika Kuczera (Borys Szyc), a także nową szefową ukraińskiej mafii, Barkovą (Evgenia Akhremenko). Materiał został najpierw pokazany dziennikarzom na spotkaniu zorganizowanym przez HBO. Niestety, nie ujawniono szczegółów na temat kolejnych odcinków "Watahy" - dowiedzieliśmy się jedynie, że Dobosz stała się swojego rodzaju celebrytką w świecie prawniczym, ale zostaje zmuszona powrócić do Bieszczad, aby zamknąć niektóre sprawy. 

Przeczytaj także

Wataha - data premiery 3. sezonu

Data premiery również jest owiana tajemnicą - HBO potwierdziło jedynie, że 3. sezon zadebiutuje jesienią 2019 roku. I chociaż wciąż trwają zdjęcia do "Watahy", to twórcy zapewniają, że nowa seria na pewno pojawi się jeszcze w tym roku. Nie pozostaje zatem nic innego, niż w międzyczasie przypomnieć sobie poprzednie odcinki lub nadrobić zaległości. Obydwa sezony "Watahy" są emitowane na HBO oraz dostępne na platformie streamingowej HBO GO. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.