"Wataha" sezon 3: Kasia Adamik i Olga Chajdas reżyserkami serialu. Do obsady dołączyli Borys Szyc i Evgenia Akhremenko

17.05.2019 15:56
Wtaha sezon 3|undefined Fot. materiały promocyjne

Ruszyły zdjęcia do 3. sezonu polskiego serialu HBO pod tytułem "Wataha". Za reżyserię odpowiedzą Olga Chajdas i Kasia Adamik. Na ekranie zobaczymy Borysa Szyca i rosyjską aktorkę Evgenię Akhremenko.

Serial "Wataha" to jedna z najbardziej popularnych rodzimych produkcji HBO. Historia opowiada o kryminalnych perypetiach strażników granicznych. Główny bohater - Wiktor Rebrow (Leszek Lichota) zostanie wciągnięty w kolejną aferę, która dotknie nie tylko jego, ale również bliskich mu osób i niewinnych cywili. W 3. sezonie reżyserowanym przez Olgę Chajdas i Kasię Adamik zobaczymy również nowych bohaterów, granych przez Borysa Szyca i Evgenię Akhremenko.

Przeczytaj także

"Wataha" sezon 3 - Borys Szyc w obsadzie serialu

Po emocjonującym finale długo wyczekiwanego 2. sezonu serialu fani zastanawiają się, co jeszcze czeka głównego bohatera. Tym bardziej, że po ostatnich wydarzeniach w Straży Granicznej w Przemyślu pojawi się nowa osoba, zarządzająca całą jednostką. To właśnie w niego wcieli się Borys Szyc. Aktor zagra Kuczera - wysoko postawionego pułkownika, który reprezentuje dowództwo Straży Granicznej i z jego zdaniem muszą liczyć zarówno Rebrow, jak i Markowski (Andrzej Zieliński). Strażnicy zetkną się również z nowym zagrożeniem dla bezpieczeństwa pogranicza. Evgenia Akhremenko pojawi się w roli Barkovej, nowej szefowej ukraińskiej mafii, jest zdecydowana, myśli szybko i wie, że aby pokonać mężczyzn w ich własnym świecie musi być zawsze o krok do przodu.

Wataha sezon 3 Fot. foto: materiały promocyjne

Wiosną 2019 roku ruszyły zdjęcia do nowych odcinków "Watahy". Za scenariusz trzeciego sezonu Watahy odpowiadają Piotr Szymanek, Katarzyna Tybinka oraz Marta Szymanek. Serial reżyserują Olga Chajdas i Kasia Adamik. Autorami zdjęć do serialu są Tomasz Augustynek i Tomasz Naumiuk. Producentami ze strony HBO Polska są Bogumił Lipski i Izabela Łopuch. Producentem nadzorującym z ramienia HBO Europe jest Johnathan Young. Producentem liniowym jest Grzegorz Olkowski. Producentem nadzorującym ze strony ATM GRUPA jest Andrzej Muszyński.

Wataha sezon 3 Fot. foto: materiały promocyjne

"Wataha" sezon 3 - kiedy premiera?

Obecnie trwają jeszcze zdjęcia do serialu. Praca na planie potrwa do czerwca 2019 roku. Twórcy na razie nie zdradzili, kiedy nowe odcinki "Watahy" zadebiutują na HBO. Premiera ma się jednak odbyć jeszcze w 2019 roku. Dwa poprzednie sezony serialu są obecne na HBO GO

>>Zobacz też: "Wataha" - powstanie 3. sezon! Kiedy premiera?<<

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.