Według gwiazdy „Gry o tron” spotkanie Jona Snow i Daenerys jest bardzo niebezpieczne

Sergiusz Kurczuk
21.12.2017 13:57
Według gwiazdy „Gry o tron” spotkanie Jona Snow i Daenerys jest bardzo niebezpieczne Fot. kadr z serialu Gra o tron

Isaac Hempstead Wright wcielający się w Brana Starka zdradził, że relacja Jona Snow i Daenerys Targaryen zagraża całemu Westeros. 

Do premiery finałowego sezonu „Gry o tron” jeszcze sporo czasu. Ruszyły jednak zdjęcia do 8. serii i dzięki temu świat obiegają nowe informacje dotyczące hitu HBO. Isaac Hempstead Wright wciela się w najdziwniejszą postać w całym Westeros. Ostatni męski potomek rodu Starków jest bowiem Trójką Wroną i pod koniec 7. sezonu wyjawił, że wie wszystko. I to dosłownie. Naturalnie pod koniec przedostatniego sezonu Bran dowiedział się o skonsumowaniu znajomości swojego przybranego brata Jona z Deanerys. Przy okazji wyszło też na jaw to, co wielu fanów podejrzewało od dawna. Snow jest tak naprawdę potomkiem Targaryenów.

Hempstead Wright w rozmowie z portalem Moviefone potwierdził słowa swojego bohatera, stwierdzając, że ta znajomość może się okazać bardzo niebezpieczna dla świata znanego z książek George'a R.R. Martina i hitu HBO. 

Brana będzie kłopotać fakt, że może się to przemienić w bardzo, bardzo podstępną sytuację z nową królową i osobą, która tak naprawdę jest królem. 

Czy aktor właśnie zaspoilerował jeden z wątków w nadchodzącym sezonie? Ciężko powiedzieć, biorąc pod uwagę słowa wcielającej się w Daenerys Emilii Clarke, która zasugerowała, żeby nie ufać żadnym przeciekom. Twórcy serialu nakręcą bowiem kilka zakończeń i tylko nieliczne osoby poznają prawdziwy finał serialu przed emisją w telewizji. Z drugiej strony teoria zasugerowana przez Hempsteada Wrighta wpisuje się w przypuszczenia widzów serialu, którzy snują domysły na temat tego, jak skończy się opowieść o Westeros

Zdjęcia do 8. sezonu dopiero ruszyły i od początku towarzyszą im skrajne emocje obsady. „Gra o tron” ponownie trafi na antenę HBO dopiero w roku 2019

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.