"Wednesday" - zobaczcie zapowiedź serialu o rodzince Addamsów od Tima Burtona [WIDEO]

07.06.2022 11:53
"Wednesday" - zobaczcie zapowiedź serialu o rodzince Addamsów od Tima Burtona [WIDEO] Fot. materiały prasowe/Matthias Clamer/Netflix

Netflix nie zwalnia tempa i z okazji #geekedweek podzieliło się zwiastunami "Sandmana", a także "Wednesday", czyli nowego serialu o rodzinie Addamsów od Tima Burtona.

Wednesday - zobaczcie zapowiedź nowego serialu Tima Burtona

W nowym teaserze widzimy Wednesday Addams (w tej roli Jenna Ortega), która wyjawia się z ciemności, poprawia kołnierzyk, a następnie z Rąsią na ramieniu pstryka palcami. Wiecie - jak w klasycznym motywie muzycznym, znanym z "Rodziny Addamsów".  

Polecamy

Aktorka wygląda w roli właściwie perfekcyjnie, więc fani raczej powinni być zadowoleni z aspektu wizualnego produkcji. Zresztą - twórcą serialu jest sam Tim Burton, więc raczej nie musimy się martwić o jakość projektu i musimy jedynie uzbroić się w cierpliwość, czekając na premierę serialu. Ta niestety nie jest na razie znana. Wiemy jedynie, że zadebiutuje "jesienią 2022 roku".

Przynajmniej teraz możemy zobaczyć materiał pokazujący nam Ortegę "w ruchu":

Polecamy

Ten serial to detektywistyczna i paranormalna opowieść o Wednesday Addams uczącej się w Akademii Nevermore. Nasza bohaterka próbuje zapanować nad swoimi nowo odkrytymi mocami psychicznymi, powstrzymać mordercze siły terroryzujące okolicę oraz rozwiązać nadnaturalną zagadkę, której częścią przed 25 laty stali się jej rodzice. Zobaczymy też, jak Wednesday odnajdzie się w gąszczu relacji z innymi uczniami tej szkoły.

W obsadzie oprócz Ortegi znajdziemy również Luisa Guzmana, który wcieli się w Gomeza Addamsa oraz Cathrine Zetę-Jones. Ta odegra rolę Morticii Addams. W nieznanej roli pojawi się także Christina Ricci, która lata temu wcielała się w tytułową postać.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.