Plakat „Westworld 2” zwiastuje chaos w 2. sezonie serialu

Natalia Hluzow
23.03.2018 18:03
Westworld 2|undefined Fot. kadr z trailera "Westworld 2"

Premiera wyczekiwanego przez fanów 2. sezonu „Westworld” zbliża się wielkimi krokami. Teraz do promujących go zwiastunów, fotosów i wywiadów z gwiazdami dołączył oficjalny plakat produkcji.

Niedawno poznaliśmy sekretny podtytuł „Westworld 2” i mieliśmy okazję zobaczyć pierwsze fotosy ukazujące bohaterów serialu w nowym świetle. Stacja HBO, by jeszcze bardziej podsycić oczekiwanie fanów na 2. sezon, na równy miesiąc przed jego premierą postanowiła zaprezentować niepokojący, ruchomy plakat „Westworld 2”.

„Westworld 2” - oficjalny plakat

Jak można się było spodziewać, nie widzimy na nim znanych i lubianych postaci czy pięknych plenerów Dzikiego Zachodu. Plakat prezentuje sępa, który bez wątpienia był częścią ekspozycji brutalnego parku rozrywki. Pod jego nogami leży zakrwawiony kapelusz, zaś nad głową napis „Chaos przejmuje kontrolę”. A wszystko to w klimacie zacinającej się transmisji. 

2. sezon „Westworld” zaprezentuje efekty buntu hostów, którzy przejęli kontrolę nad parkiem Dzikiego Zachodu na koniec pierwszej części serialu. Historię przedstawioną w nowych odcinkach będziemy śledzić z perspektywy androidów, które odkąd stały się samoświadome są wyjątkowo wściekłe na swoich stwórców i gości parku. Twórcy serialu, Jonathan Nolan i Lisa Joy, zapowiadają, że druga odsłona „Westworld” będzie o wiele bardziej brutalna i krwawa niż poprzednia. Bohaterowie mają też odkryć świat oraz inne parki poza Dzikim Zachodem.

Serial zadebiutuje 22 kwietnia 2018 na antenie HBO. W Polsce ma pojawić się dzień później. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.