Wideo z planu zdjęciowego 2. sezonu „Punishera” potwierdza powrót jednej z postaci

Sergiusz Kurczuk
22.05.2018 11:55
Punisher (Jon Bernthal)|undefined Fot. kadr z serialu Punisher

„Punisher” niebawem powróci na serwis Netflix, a wraz z nim postać znana widzom 1. sezonu serialu. W sieci pojawiło się nagranie z planu zdjęciowego. 

Kiedy w 2016 roku w 2. sezonie serialu Netfliksa „Daredevil” pojawił się Punisher, fani antybohatera oszaleli z radości. Nic dziwnego, że półtora roku później mogliśmy oglądać solowe losy Franka Castle'a, który postanowił mścić się na szumowinach trzęsących Nowym Jorkiem. Jon Bernthal doskonale wypadł w roli Punishera, chociaż daleko mu było do klasycznej wersji tej postaci, znanej wszystkim miłośnikom komiksów Marvela. Widzów „Punishera” nie zdziwił fakt, że dość szybko podjęto decyzję o powołaniu do życia 2. sezonu. Obecnie trwają zdjęcia do kontynuacji historii Castle'a. W sieci pojawiło się amatorskie nagranie z planu „Punishera”, zdradzające, kto oprócz tytułowego bohatera pojawi się ponownie. 

„Punisher” sezon 2. - kto powróci w serialu?

Na Instagramie użytkownika znanego jako The Marvelous Guy można zobaczyć materiał wideo, nagrany podczas kręcenia jednej ze scen strzelaniny. Przede wszystkim widzimy Jona Bernthala w głównej roli, który pewnym krokiem zmierza w kierunku swojego przeciwnika. Kim jest zamaskowany agresor?

Okazuje się, że to grany przez Bena Barnesa Billy Russo - dawny przyjaciel Castle'a, który go zdradził i zapłacił za to wysoką cenę - swoją niezwykle przystojną twarz. Pod koniec 1. sezonu Punisher brutalnie zemścił się na Russo, wykorzystując do tego potłuczone szkło. Antagonista pojawia się w jednej z ostatnich scen. Leży w szpitalu z całkowicie zabandażowaną głową. Okazuje się, że 2. sezonie Russo przejdzie rekonwalescencję. Co prawda na nagraniu widać, że postać ściąga z twarzy maskę, ale nie wiadomo czy Russo zakrył twarz, żeby zaskoczyć Punishera, czy może nie chce pokazywać swojej oszpeconej facjaty. 

„Punisher” sezon 2. - Jigsaw będzie głównym przeciwnikiem?

Każdy, kto zna komiksową wersję historii Punishera, dość szybko domyślił się, co wydarzy się w wątku Billy'ego Russo. Oryginalny Russo był niezwykle przystojnym przestępcą o pseudonimie „The Beaut”. Trafił jednak na Punishera, który wyrzucił go przez okno. Russo skończył z pokiereszowaną twarzą i przyjął nową ksywę, bardziej pasującą do obecnej aparycji. Jako Jigsaw niejednokrotnie próbował zabić sprawcę swojego okaleczenia. 

Jigsaw Fot. foto: kadr z komiksu Punisher vol. 2 #55

Czy w serialu Jigsaw będzie głównym przeciwnikiem Punishera, czy może kolejnym kryminalistą, który szybko skończy z ołowiem w ciele? Dowiemy się dopiero za jakiś czas. Netflix nie podał jeszcze daty premiery 2. sezonu. Natomiast już 22 czerwca 2018 roku poznamy dalsze losy innego herosa Marvela, działającego w tym samym świecie, co Punisher. Mowa o Luke'u Cage'u, który powróci w 2. sezonie swoich przygód. Następny w kolejce jest Iron Fist, który również powróci w kontynuacji własnego serialu. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.