Witchmas is here! Netflix pokazał nowe zdjęcia z "Wiedźmina 2" w ramach świątecznej niespodzianki

16.12.2020 15:46
Wiedźmin Witchmas Fot. materiały prasowe Netflix

Choć do świąt zostało jeszcze kilka dni, Netflix postanowił rozdać fanom "Wiedźmina" gwiazdkowe prezenty już teraz. W ramach pierwszego dnia świątecznej zabawy o wdzięcznej nazwie Witchmas, serwis udostępnił nowe zdjęcia z 2. sezonu serialu.

Choć mogłoby się wydawać, że święta z Netflix to kraina lukrem i gorącą czekoladą płynąca, serwis nie ogranicza swojej gwiazdkowej oferty do filmów świątecznych dla dzieci czy komedii romantycznych o świętach. Szykując się do nadchodzącej Gwiazdki, Netflix nie zapomniał o fanach swojego najpopularniejszego serialu, dla których przygotował specjalną świąteczną zabawę o nazwie Witchmas. W ramach pierwszego dnia wirtualnej imprezy udostępnił nowe zdjęcia z 2. sezonu "Wiedźmina".

Polecamy

Witchmas - na czym polega świąteczna zabawa Netfliksa?

Netflix swoją świąteczną zabawę skierowaną do fanów "Wiedźmina" zapowiedział już pod koniec listopada, przy okazji zabawnego świątecznego spotu z udziałem Geralta z Rivii (można go zobaczyć w artykule powyżej). Wówczas po raz pierwszy użyto nazwy Witchmas, która jest oczywiście zbitką angielskich słów Witcher i Christmas. Następnie, 14 grudnia 2020 na oficjalnym koncie serialu "Wiedźmin" na Twitterze pojawiła się zapowiedź 6-dniowej celebracji nowego święta, "w którą nikt nie musi się mieszać, a każdy i tak dostanie prezent".

Dzień po powyższym zaproszeniu, na Twitterze udostępniono sondę, w której fani mieli zdecydować, czy w ramach świątecznego prezentu wolą otrzymać materiały wycięte z pierwszego sezonu "Wiedźmina", czy skorzystać z prawa niespodzianki. Nie trzeba chyba wyjaśniać, która z opcji zwyciężyła...

Polecamy

Netflix pokazał nowe zdjęcia z 2. sezonu "Wiedźmina"

"A zatem wybraliście dziś przeznaczenie" napisano na oficjalnym twitterowym koncie "Wiedźmina", pierwszego dnia Witchmas prezentując nowe zdjęcia z 2. sezonu serialu. Co prawda nie ma na nich Geralta ani żadnej innej postaci, ale fani serii Andrzeja Sapkowskiego z pewnością docenią niespodziankę. W opisie czytamy "Złóż hołd wiedźminom, którzy byli tu wcześniej, a teraz rozejrzyj się i pozwól działać swojej ciekawości", zaś na zdjęciach możemy zobaczyć m.in. medaliony poległych wiedźminów z Kaer Morhen.

Świąteczna akcja Witchmas rozpoczęła się 16 grudnia i potrwa do 21 grudnia 2020. Jeśli chodzi zaś o datę premiery 2. sezonu "Wiedźmina", wciąż pozostaje nieznana. Ekipa serialu należy do wyjątkowo pechowych. Prace na planie były już dwukrotnie przerywane w związku z wykryciem COVID-19 u członków ekipy i obsady, a kilka dni temu główny gwiazdor produkcji, Henry Cavill, musiał opuścić plan w wyniku kontuzji. Twórcy robią jednak wszystko, by nie przerywać już zdjęć i w przyszłym roku móc obdarować fanów nie tylko serialowymi smaczkami, ale całym 2. sezonem "Wiedźmina".

Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.