Z gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon" do serialu Netfliksa. W 2. sezonie "Wiedźmina" wystąpi Alastair Parker

08.12.2020 14:59
Wiedźmin Fot. materiały prasowe Netflix

Kolejny aktor z serii gier o Geralcie z Rivii znalazł się w obsadzie 2. sezonu "Wiedźmina" Netfliksa. Tym razem jest to Alastair Parker, który w "Wiedźminie 3: Dzikim Gonie" użyczył głosu krasnoludowi Cleaverowi.

Zdjęcia do 2. sezonu "Wiedźmina" trwają, a fanowskie blogi i plotkarskie serwisy wciąż dostarczają nowe informacje i zdjęcia z planu. Tym razem słynny już portal Redanian Intelligence zdradził nazwiska kolejnych członków obsady "Wiedźmina 2", wśród których znalazł się aktor znany z gry CDPR "Wiedźmin 3: Dziki Gon". 

Polecamy

"Wiedźmin 2": Aktor z "Dzikiego Gonu" w obsadzie serialu Netfliksa

Niedawno na podstawie doniesień Redanian Intelligence informowaliśmy, że Rebecca Hanssen zagra królową Meve. Tym razem portal ujawnił, że do obsady dołączył Alastrair Parker znany m.in. z serialu "Doctor Who", który ma też spore doświadczenie jako aktor głosowy. Gracze mogli usłyszeć go m.in. w anglojęzycznych wersjach "Battlefield 1", "Mass Effect 3", "Dragon Age: Inkwizycja" oraz "Wiedźmin 3: Dziki Gon". W grze CD Projektu wcielał się w postać Cleavera, krasnoluda z Novigardu. Póki co nie ujawniono, kogo zagra w serialu Netfliksa.

To nie pierwsza taka sytuacja, w której aktorzy z gry o Geralcie z Rivii pojawiają się w serialowym "Wiedźminie". MyAnna Buring, czyli Tissaia z produkcji Netfliksa, wcześniej użyczała głosu Annie Henrietcie w dodatku "Krew i wino".

Kolejne nazwiska w obsadzie "Wiedźmina 2"

Jak podaje Redanian Intelligence, prócz Parkera w obsadzie "Wiedźmina 2" znaleźli się też brytyjski aktor Richard Cunningham ("Mroczne materie", "Łotr 1"), Michele Moran ("Kraina bezprawia"), a także Niamh McCormack, Emily Pollet, Cayvan Coates oraz James Eeles.

Poza nowymi "nabytkami" w nowym sezonie "Wiedźmina" oczywiście powrócą też gwiazdy produkcji, czyli Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan i Joey Batley. Premiera nowych odcinków planowana jest na drugą połowę 2021 roku.

Polecamy
Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.