"Wiedźmin"- Ciri i Geralt docierają do Kaer Morhen w nowym klipie z 2. sezonu serialu

16.12.2021 15:21
"Wiedźmin"- Ciri i Geralt docierają do Kaer Morhen w nowym klipie z 2. sezonu serialu Fot. materiały prasowe/Susan Allnutt/Netflix

Netflix zaprezentował fragment jednego z odcinków nadchodzącej kontynuacji serialu "Wiedźmin". Widzimy w nim dwójkę głównych bohaterów, czyli Geralta i Ciri, którzy docierają do domu wiedźminów.

Wiedźmin - Geralt i Ciri docierają do Kaer Morhen w nowym klipie

Nowe odcinki "Wiedźmina" już niedługo trafią do bazy Netflix. Tym razem zobaczymy jak Geralt z Rivii szkoli swoją przybraną córkę Ciri. Aby rozpocząć trening, para musi najpierw trafić do domu wiedźminów z cechu wilka znanego jako Kaer Morhen.

Polecamy

Na kanale YouTube portalu IGN pojawił się kilkudziesięciosekundowy fragment jednego z odcinków drugiego sezonu "Wiedźmina". Widzimy w nim jak tytułowy bohater zabiera Ciri po raz pierwszy do miejsca, które może nazwać swoim domem.

W powyższym fragmencie Geralt i Ciri wjeżdżają na Płotce przez bramę Kaer Morhen na dziedziniec warowni. Dziewczyna pyta, ilu wiedźminów zamieszkuje siedzibę. Geralt odpowiada, że ostatni raz widział tu 20 mężczyzn, ale teraz może ich być mniej. Para wchodzi do środka, gdzie znajdują się pozostali wiedźmini, reagujący zaskoczeniem na pojawienie się młodej dziewczyny u boku Geralta.

Polecamy

W Kaer Morhen Ciri spotka też najstarszego znanego wiedźmina - Vesemira, w którego wcielił się duński aktor Kim Bodnia. Niestety postać nie pojawia się w zapowiedzi, więc miłośnicy serialu Netflix i książek Andrzeja Sapowskiego muszą poczekać jeszcze kilkanaście godzin na zobaczenie wiedźmińskiego mistrza na ekranach swoich telewizorów.

Jak wiemy z opisu fabuły 2. sezonu "Wiedźmina", przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie o Wzgórze Sodden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna - dom jego dzieciństwa w Kaer Morhen. Podczas gdy za jego murami królowie, elfy, ludzie i demony walczą o panowanie na Kontynencie, Geralt musi chronić dziewczynę przed czymś o wiele groźniejszym - tajemniczą mocą, jaką skrywa w sobie.

Nowe odcinki "Wiedźmina" zadebiutują na platformie Netflix już w piątek, 17 grudnia 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.