„Wiedźmin“: Jaskier kontra Ed Sheeran? Co o tym pomyśle sądzi Joey Batey z hitu Netflixa? [WIDEO]

16.12.2021 15:38
Wiedźmin - kadr z serialu Fot. Joey Batey - wywiad // . materiały prasowe Netflix

„Wiedźmin“ zbliża się wielkimi krokami. Z okazji premiery 2. sezonu, mieliśmy przyjemność porozmawiać z odtwórcą roli Jaskra – Joeyem Bateyem na temat drogi muzycznej bohatera, a także tego, z jakimi twórcami chciałby kruszyć kop… lutnię. Zobaczcie sami, co jeszcze powiedział nam aktor.

Wiedźmin” (org. „The Witcher”) to jeden z największych hitów platformy streamingowej Netflix. Serial na bazie prozy Andrzeja Sapkowskiego cieszy się ogromną popularnością na całym świecie.

Dzisiaj, tj. w czwartek 16 grudnia obchodzimy zresztą tzw. #DzieńWiedźmina, czyli święto z okazji 35. rocznicy publikacji opowiadania „Wiedźmin” na łamach czasopisma Fantastyka.

W piątek 17 grudnia 2. sezon zawita zaś na platformie Netflix. Z tej okazji mieliśmy ogromną przyjemność porozmawiać z Joeyem Bateyem, który wciela się w rolę barda Jaskra. 

Przeczytaj także

Joey Batey opowiada o balladach Jaskra [WIDEO]

W trakcie krótkiej rozmowy z aktorem udało się zapytać go o pracę nad nowym hitowym utworem, który usłyszymy w 2. sezonie – „Burn, Butcher, Burn”, a także o to, kto jest wymarzonym muzycznym przeciwnikiem dla bohatera. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu wideo:

„Wiedźmin”, sezon 2 – kiedy premiera?

Premiera 2. sezonu serialu, na który składać się będzie osiem ok. godzinnych odcinków, przewidziana jest już na piątek 17 grudnia o godzinie 9.00 czasu polskiego.

Antyradio.pl/RadioZet.pl/informacja prasowa Netflix

Przeczytaj także
Michał Kaczoń Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.