"Wiedźmin" doczekał się intro w wersji "Strażników Galaktyki 2". Zobaczcie wideo

08.04.2020 09:41
"Wiedźmin" doczekał się intro w wersji "Strażników Galaktyki 2". Zobaczcie wideo Fot. Katalin Vermes/Photoshot/East News

W ciągu kilku lat Strażnicy Galaktyki z nieznanej serii komiksów zmienili się w popkulturowe ikony. Wszystko za sprawą ciepło przyjętych filmów Jamesa Gunna, które należą do MCU.

Pewien twórca na YouTubie postanowił połączyć przaśną stylistykę filmów o Strażnikach Galaktyki z mroczną i poważną kolorystyką serialu "Wiedźmin" od Netfliksa. Chociaż na pierwszy rzut oka widać, że dzieło jest efektem pracy totalnego amatora, to jednak należy je docenić za całkiem niezły montaż audio.

Wiedźmin z intro w wersji rodem ze Strażników Galaktyki

W oryginalnej scenie ze "Strażników Galaktyki 2", tytułowi bohaterowie walczą z kosmicznym stworem, my jednak obserwujemy Baby Groota tańczącego do "Mr. Blue Sky" Electric Light Orchestry. Tu niestety nie mamy takiego pięknego zderzenia wydarzeń na ekranie, ponieważ Geralt po prostu rozprawia się z grupą bandytów pod dowództwem Renfri. 

Przeczytaj także

Cóż, zobaczcie dzieło sami:

Naszą ulubioną przeróbką "Wiedźmina" od Netfliksa pozostaje jednak ta, w której Geralt walczy z bandą Renfri w rytm "Toxic" od Britney:

Obecnie powinny trwać prace nad 2. sezonem "Wiedźmina", ale niestety twórcom plany pokrzyżował koronawirus.

Przeczytaj także

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.