"Wiedźmin" - kolejne zdjęcie Henry'ego Cavilla w roli Geralta. Wygląda dobrze?

22.07.2019 10:26
Henry Cavill jako Wiedźmin|undefined Fot. materiały prasowe/Netflix

Netflix opublikował niedawno pierwszy oficjalny teaser "Wiedźmina" z Henrym Cavillem w roli głównej. Oprócz tego w sieci pojawiły się nowe zdjęcia z serialu.

Henry Cavill powoła do życia Geralta z Rivii w bardzo oczekiwanym "Wiedźminie" od Netfliksa, który zadebiutuje jeszcze w 2019 roku. O północy w piątek 19 lipca 2019 roku do sieci trafił pierwszy oficjalny teaser produkcji, który dał nam przedsmak tego, co czeka na nas w nadchodzących miesiącach. Oprócz nowego wideo, twórcy zaprezentowali też zdjęcie Henry'ego Cavilla w tytułowej roli, które opublikowano na łamach Entertainment Weekly.

Henry Cavill jako Geralt. Nowe zdjęcie z Wiedźmina

Oto Henry Cavill jako Geralt z Rivii na nowym zdjęciu z "Wiedźmina": 

Przeczytaj także

"Wiedźmin" opowie historię zabójcy potworów o imieniu Geralt oraz bliskich mu kobiet - Yennefer i Ciri. Scenarzystką i twórczynią serialu jest Lauren Schmidt Hissrich, a na stołku reżyserskim w trakcie pierwszego sezonu zasiądą Alik Sakharov, Alex Garcia Lopez oraz Charlotte Brändström. 

W serialu oprócz Henry'ego Cavill w roli Geralta z Rivii zobaczymy też Freyę Allan jako Ciri, Anyę Chalotra jako Yennefer oraz Jodhi May w roli Queen Calanthe, Bjorna Hlynura Haraldssona jako Eista, Adama Levya jako Myszowora, MyAnnę Buring jako Tissaię oraz Millie Brady jako Księżniczkę Renfi. Premiera "Wiedźmina" została zaplanowana na koniec 2019 roku.

Zobacz także: W jaki sposób Henry Cavill dostał rolę w Wiedźminie? 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.