Odette Annable lub Eva Green jako Yennefer? Jak aktorki wyglądałyby w roli ukochanej Geralta?

Natalia Hluzow
10.09.2018 14:26
Odette Annable Eva Green|undefined Fot. Paul A. Hebert/Press Line/Splash/EAST NEWS; Roma/IPA/REX/Shutterstock/EAST NEWS

BossLogic, grafik słynący z przerabiania zdjęć aktorów na portrety postaci, w które mają (lub mogliby) się wcielić, tym razem przygotował dwie wizualizacje Yennefer z serialu Netfliksa – o twarzy Evy Green oraz Odette Annable.

Zanim jeszcze Henry Cavill został mianowany serialowym Geraltem z Rivii, BossLogic pokazał na swoim Twitterze, jak aktor znany z roli Supermana mógłby prezentować się jako Wiedźmin. Miało to miejsce po wywiadzie, w którym Cavill wyraził swoje zainteresowanie rolą w wyczekiwanej produkcji Netfliksa.

Eva Green i Odette Annable nie złożyły wprawdzie podobnych deklaracji, jednak w związku z tym, że twórcy serialu „Wiedźmin” zdają się stawiać na hollywoodzkie gwiazdy, słynny internetowy grafik postanowił przygotować dwie potencjalne wersje serialowej Yennefer.

Serial „Wiedźmin”: Odette Annable jako Yennefer

Zdecydowaną faworytką BossLogica jest Odette Annable, którą telewidzowie mogą kojarzyć z seriali „Dr House” i „Banshee”. Trzeba przyznać, że na grafice obok Henry’ego Cavilla jako Geralta prezentuje się całkiem nieźle:

„Wiedźmin” na Netflix: Eva Green jako Yennefer

Choć Annable z pewnością poradziłaby sobie z rolą Yennefer, w czym pomogłyby jej uroda, czar i elektryzujące spojrzenie, to Eva Green jest typem najczęściej wskazywanym przez fanów Wiedźmina. Z myślą o nich powstała więc druga wersja czarodziejki z Vengerbergu – tym razem o twarzy Evy Green.

Kto zagra w „Wiedźminie” Netfliksa?

Decyzje obsadowe dotyczące serialu „Wiedźmin” budzą ogromne emocje fanów. Większości nie spodobał się pomysł obsadzenia filmowego Supermana w roli oschłego i brutalnego Geralta z Rivii. Miłośnicy sagi Sapkowskiego i cyklu gier CD Projektu są też niezadowoleni z pogłosek, że Ciri miałaby zagrać aktorka o kolorze skóry innym niż biały.

Mimo licznych przecieków z castingów, póki co tylko Cavill oficjalnie dołączył do obsady „Wiedźmina”. Jednak w związku ze zbliżającą się datą rozpoczęcia zdjęć, już niebawem dowiemy się, kto zagra Yennefer, Ciri, Triss czy Jaskra.

„Wiedźmin”– kiedy premiera serialu?

Showrunnerką i główną scenarzystką „Wiedźmina” na podstawie twórczości Andrzeja Sapkowskiego jest Lauren Schmidt Hissrich, która na bieżąco dzieli się z fanami serii informacjami na temat serialu. Na razie nie zdradziła jeszcze, kiedy dokładnie możemy spodziewać się jego premiery. Wiemy jednak, że zdjęcia mają wystartować w listopadzie 2018 w Budapeszcie, a wszystkie 8 odcinków „Wiedźmina” ma trafić na Netflix w drugiej połowie 2019 roku.

 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.