"Wiedźmin" - polski aktor w pełnym zwiastunie serialu Netfliksa

02.11.2019 10:55
Wiedźmin|undefined Fot. kadr z wideo

W sieci zadebiutował ostatni zwiastun serialu Netfliksa pod tytułem "Wiedźmin". Nie zabrakło w nim aktora z Polski.

Miliony fanów na całym świecie czekają na nawy serial Netfliksa  - "Wiedźmin". Niedawno do sieci trafił zwiastun, z którego dowiedzieliśmy się, że wszystkie osiem odcinków zobaczymy już 20 grudnia 2019 roku. Oprócz Cavilla w rolach głównych wystąpili Freya Allan, Joey Batey, MyAnna Buring, Anya Chalotra oraz polski aktor Maciej Musiał.

Maciej Musiał w pełnym zwiastunie serialu "Wiedźmin"

Maciej Musiał w "Wiedźminie" wcieli się w tajemniczego sir Lazlo, jedną z postaci, która nie pojawiła się w książkach Sapkowskiego. Jak na razie nie wiemy, jak ważny dla fabuły będzie bohater grany przez młodego aktora ani ilu epizodach się pojawi.

Maciej Musiał  to gwiazdor seriali "Rodzinka.pl", "Czas honoru" i "Hotel 52" oraz współprowadzący program "The Voice of Poland". Teraz aktor dołączył do obsady realizowanego na zlecenie Netflix amerykańskiego serialu "Wiedźmin", w którym główną rolę zagra Henry Cavill.

Przeczytaj także

 Musiał obok Toma Hollanda i Letitii Wright. Aktor trafił na listę 30 Under 30 magazynu Forbes. Magazyn Forbes docenił Macieja Musiała, umieszczając go na europejskiej liście najbardziej obiecujących ludzi rozrywki przed 30 rokiem życia

 
Twórcy serialu zaprezentowali w zwiastunie fragmenty "Wiedźmina", pokazując nie tylko głównych bohaterów i wątek fabularny, ale również potwierdzając, kiedy serial trafi do bazy Netflix. Postać grana przez Musiała pojawia się pod koniec zapowiedzi.

Zobacz również: "Wiedźmin" na Netfliksie: jak powinien wyglądać Henry Cavill jako Geralt?

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.