"Wiedźmin" - ruszyły zdjęcia do 3. sezonu! "Rodzina w komplecie" [FOTO]

05.04.2022 11:22
"Wiedźmin" - ruszyły zdjęcia do 3. sezonu! "Rodzina w komplecie" [FOTO] Fot. materiały prasowe/Susan Allnutt/Netflix

"Wiedźmin" doczeka się 3. sezonu. O tym wiedzieliśmy już od dawna. W sieci pojawiła się jednak kolejna dobra wiadomość - ruszyły już zdjęcia do nowych epizodów.

Wiedźmin - ruszyły zdjęcia do 3. sezonu serialu

Stało się. W mediach społecznościowych pojawiło się pierwsze zdjęcie z planu 3. sezonu "Wiedźmina". Widnieje pod nim podpis "Rodzina w komplecie", a w samym kadrze widzimy siedzących obok siebie: Henry'ego Cavilla, Anyę Chalotrę i Freyę Allan. Ci wcielają się kolejno w Geralta, Yennefer i Ciri.

Polecamy

Poniżej możecie zobaczyć opisywane foto, które pojawiło się na profilach większości gwiazd "Wiedźmina":

Polecamy

Netflix przy okazji udostępnił oficjalny opis fabuły 3. sezonu "Wiedźmina", który obiecuje nam, że tym razem cała trójka będzie przez większość czasu razem:

Kiedy monarchowie, magowie i stwory z Kontynentu próbują złapać Ciri z Cintry, Geralt z Rivii postanawia ją ukryć przed światem, chroniąc swoją rodzinę. Yennefer postanawia ćwiczyć magiczne umiejętności Cirilli, więc zabiera ich do magicznej fortecy Aretuzy, gdzie chce poznać potencjał mocy drzemiącej w Ciri. Tam jednak bohaterowie stają się ofiarami politycznych manewrów, mrocznej magii i zdrad. Razem muszą walczyć o przetrwanie.

Niestety, na razie nie wiemy, kiedy nowe odcinki "Wiedźmina" zadebiutują na Netflixie. Miejmy nadzieję, że tym razem przerwa między sezonami nie będzie trwała aż dwa lata.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.