"Wiedźmin": Henry Cavill pokazał zakulisowe zdjęcie z treningu do 2. sezonu

19.10.2020 14:05
Henry Cavill jako Wiedźmin|undefined Fot. . Katalin Vermes/materiały prasowe Netflix

Henry Cavill podzielił się z fanami zdjęciem, na którym trenuje do roli Geralta w 2. sezonie "Wiedźmina" Netfliksa. Zdradził też tajniki "wiedźmińskiego treningu".

Trwają zdjęcia do 2. sezonu "Wiedźmina", w którym Henry Cavill gra tytułową rolę. Wcielanie się w nieustraszonego Geralta z Rivii to nie lada wyzwanie, dlatego aktor stara się nie wypadać z formy. Przy okazji pilnuje też, by nie wypaść z obiegu i na swoim instagramowym koncie raportuje fanom, co u niego słychać. Ostatnio opublikował zdjęcie, na którym trenuje do roli Wiedźmina. 

Przeczytaj także

Wiedźmin: Henry Cavill trenuje do roli Geralta

Henry Cavill, znany wcześniej głównie za sprawą roli Supermana w filmach z uniwersum DCw 2018 został ogłoszony zwycięzcą castingu do roli Geralta z Rivii w serialu zapowiadanym przez Netflix. Fani sagi Sapkowskiego chłodno przyjęli wieść o tym, że Henry Cavill wystąpi jako Wiedźmin. Szybko zmienili jednak zdanie, szczególnie, że Cavill sam okazał się być ogromnym fanem serii. Po premierze serialu nie było już wątpliwości, że wybór był idealny i - jak powiedział sam Andrzej Sapkowski - "Henry po prostu stał się Geraltem". 

Teraz gwiazdor nieustannie trenuje, by jak najlepiej wypaść w 2. sezonie "Wiedźmina". Zakulisowym zdjęciem z jednego z takich treningów podzielił się z fanami na Instagramie:

Wiedźmiński trening skupia się na trzech głównych aspektach: szybkości, wybuchowej sile i sprawności. A to może boleć! Nie miałem okazji tyle biegać od czasów Gibraltaru, co miało miejsce wiele lat temu! Ale nie ma lepszego miejsca na powrót do tego klimatu niż Lake District, tu w domu w Wielkiej Brytanii. To miejsce właśnie wtargnęło do mojego TOP 3 ulubionych miejsc na świecie! Absolutnie je uwielbiam.

Przeczytaj także

Wiedźmin s02 - kiedy premiera na Netflix?

Drugi sezon "Wiedźmina" to kolejna produkcja, której koronawirus pokrzyżował plany, powodując opóźnienia w pracy na planie, a nawet częściową zmianę obsady "Wiedźmina 2". Twórcy serialu wciąż jednak trzymają się wersji, że zdjęcia do 2. sezonu zostaną zakończone w lutym 2021 roku, i w tym samym roku na małe ekrany trafią nowe odcinki "Wiedźmina". Wciąż nie podano jednak, kiedy dokładnie odbędzie się premiera "Wiedźmina 2" na Netflix. 

W październiku 2020 roku ogłoszono, że "Wiedźmin" powróci z 3. sezonem.

 

Zobacz też: Yennefer na nowych zdjęciach z drugiego sezonu "Wiedźmina". Znamy też fabułę nowych odcinków 

Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.