"Wiedźmin" - wiemy, kiedy ruszą zdjęcia do 3. sezonu serialu

19.10.2021 12:56
"Wiedźmin" - wiemy, kiedy ruszą zdjęcia do 3. sezonu serialu Fot. Katalin Vermes/materiały prasowe/Netlix

Takich hitów długo nie zostawia się samych - Netflix już teraz wie, kiedy ruszą zdjęcia do 3. sezonu "Wiedźmina". Wszystko odbędzie się już niebawem.

Wiedźmin - wiemy, kiedy ruszą zdjęcia do nowych odcinków

Podobnie jak w przypadku 1. sezonu "Wiedźmina", jeszcze przed premierą 2. serii odcinków wiemy, że serial doczeka się kontynuacji. Prace do 3. sezonu produkcji ruszą już niebawem, zaledwie kilka tygodni po premierze "Wiedźmina 2".

Polecamy

Jak podaje portal Redanian Intelligence (na bazie przecieków z produkcji), zdjęcia do 3. sezonu "Wiedźmina" mają ruszyć w pierwszym kwartale 2022 roku. Trudno jest powiedzieć, czy będzie to bliżej stycznia, czy raczej końcówki marca, ale jedno jest pewne - Netflix chce kuć żelazo póki gorące i sprawić, żeby przerwa między kolejnymi sezonami nie wynosiła dwóch lat.

Warto jednak pamiętać o tym, że nadal zmagamy się z globalną pandemią i plany produkcyjne mogą się zmienić od tak. To, że takie są założenia Netflixa w październiku 2021 roku, za kilka miesięcy może nie mieć żadnego znaczenia. Teraz możemy jedynie liczyć na to, że 3. sezon pojawi się np. w połowie 2023 roku, a nie pod jego koniec. 

Polecamy

Na szczęście już niedługo będziemy mogli powrócić do Kontynentu i zobaczyć nowe przygody Geralta, Ciri i Yen. 17 grudnia 2021 roku zadebiutuje bowiem 2. sezon "Wiedźmina", który obiecuje nam więcej akcji, bardziej gadatliwego Geralta i mniej zabawy z czasoprzestrzenią - cytując legendarnego twórcę gier Cliffa Bleszinskiego: "będzie więcej, lepiej i bardziej kozacko". 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.