"Wiedźmin" - zdjęcia z planu 3. sezonu zapowiadają ważny pojedynek z książek [FOTO]

28.06.2022 10:50
"Wiedźmin" - zdjęcia z planu 3. sezonu zapowiadają ważny pojedynek z książek [FOTO] Fot. materiały prasowe/Susie Allnut/Netflix

Obecnie trwają prace nad 3. sezonem "Wiedźmina" i chociaż szanse na to, że Netflix przedstawi odcinki jeszcze w tym roku są małe, to przynajmniej możemy zobaczyć nowe zdjęcia z planu.

Wiedźmin - zdjęcia z planu 3. sezonu zdradzają, że pojawi się ważny pojedynek

Jak podaje Redanian Intelligence, twórcy "Wiedźmina" od kilku dni są w Zatoce Trzech Klifów w Walii, gdzie kręcą sceny do nowych odcinków produkcji. Na planie dostrzeżono sporo osób w sukienkach i najprawdopodobniej wśród nich była też Yennefer/Anya Chalotra. Zdjęcia zobaczycie w tym miejscu. 

Polecamy

Popularny portal zajmujący się przeciekami z "Wiedźmina" udostępnił niedługo później kolejne zdjęcia - te przedstawiały nam Geralta (Henry Cavill) pojedynkującego się z Vilgefortzem z Roggeveen. Jak pewnie pamiętacie, starcie z "Czasu pogardy" jest jednym z najważniejszych momentów w całej sadze (to w końcu jedyny pojedynek szermierczy, który wiedźmin przegrywa).

Netflix podzielił się w swoich mediach społecznościowych informacją na temat nowych aktorów, którzy pojawią się w 3. sezonie "Wiedźmina". Wiemy, że w nowych odcinkach pojawi się m.in. Mistle, więc Geralt, Yennefer i Ciri raczej nie będą ze sobą zbyt długo. Dziewczyna w książkach jest bowiem członkini bandy Szczurów, do której dołącza zagubiona Ciri po rozstaniu z Geraltem i Yen. 

Polecamy

Netflix przy okazji udostępnił oficjalny opis fabuły 3. sezonu "Wiedźmina":

Kiedy monarchowie, magowie i stwory z Kontynentu próbują złapać Ciri z Cintry, Geralt z Rivii postanawia ją ukryć przed światem, chroniąc swoją rodzinę. Yennefer postanawia ćwiczyć magiczne umiejętności Cirilli, więc zabiera ich do magicznej fortecy Aretuzy, gdzie chce poznać potencjał mocy drzemiącej w Ciri. Tam jednak bohaterowie stają się ofiarami politycznych manewrów, mrocznej magii i zdrad. Razem muszą walczyć o przetrwanie.

Niestety, na razie nie wiemy, kiedy nowe odcinki "Wiedźmina" zadebiutują na Netflixie. Miejmy nadzieję, że tym razem przerwa między sezonami nie będzie trwała aż dwa lata. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.