"Wiedźmin" - zobacz pełny zwiastun serialu Netfliksa

31.10.2019 15:04
Wiedźmin|undefined Fot. kadr z serialu Wiedźmin

W sieci zadebiutował ostatni zwiastun serialu Netfliksa pod tytułem "Wiedźmin". Jak prezentuje się zapowiedź nadchodzącej produkcji z Henrym Cavillem w roli głównej?

Na "Wiedźmina" czekają miliony fanów na całym świecie. Saga autorstwa Andrzeja Sapkowskiego była popularna od wielu lat, ale największą rozpoznawalność poza granicami Polski zawdzięcza serii gier wideo od CD Projekt. W końcu tematem zainteresowali się Amerykanie, którzy powołali do życia serial z gwiazdorską obsadą i wysokim budżetem. Do sieci trafił ostatni przed premierą zwiastun "Wiedźmina".

"Wiedźmin" - zwiastun nowego serialu Netfliksa z Henrym Cavillem

Twórcy serialu specjalnie nie musieli się starać, jeśli chodzi o promocje serialu. Wiedzieli, że na nadchodzący tytuł i tak obejrzą miliony widzów spragnionych przygód Geralta z Rivii. Produkcję trzymano w tajemnicy i dopiero pod koniec roku 2018 ogłoszono, że w tytułowej roli zobaczymy Henry'ego Cavilla - aktora znanego z roli Supermana. Natomiast kilka miesięcy później ogłoszono resztę obsady oraz dane nam było zobaczyć pierwszy zwiastun produkcji.

Przeczytaj także

Czas do premiery się kurczył, więc spodziewano się, że mimo wszystko prędzej czy później twórcy zaprezentują kolejny trailer. Na zapowiedź trzeba było czekać kolejne miesiące. Czy oczekiwania się opłaciły? Przekonajcie się sami.

Twórcy zaprezentowali fragmenty "Wiedźmina", prezentując nie tylko głównych bohaterów i wątek fabularny, ale również potwierdzając, kiedy serial trafi do bazy Netflix.

Przeczytaj także

"Wiedźmin" - kiedy premiera?

Ta kwestia też była trzymana długo w tajemnicy, jednak twórcy zapewniali, że cały pierwszy sezon trafi na Netflix jeszcze w roku 2019. Do ostatniej chwili nie było wiadomo, kiedy dokładnie odbędzie się premiera "Wiedźmina". Zwiastun potwierdził jednak, że wszystkie osiem odcinków zobaczymy już 20 grudnia 2019 roku. Oprócz Cavilla w rolach głównych wystąpili Freya Allan, Joey Batey, MyAnna Buring oraz Anya Chalotra.

Przeczytaj także

Zobacz też: Michał Żebrowski lektorem „Wiedźmina” od Netfliksa? Słychać go na polskim zwiastunie [WIDEO]

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.