Polski serial odnosi duży międzynarodowy sukces. Jest na liście najchętniej oglądanych produkcji

13.10.2022 13:20
Polski serial odnosi duży międzynarodowy sukces. Jest na liście najchętniej oglądanych produkcji Fot. materiały prasowe/Netflix

"Wielka Woda" zachwyciła zagranicznych użytkowników Netflixa - serial zdobył bardzo wysokie miejsce na liście najchętniej oglądanych programów platformy.

Wielka Woda hitem dla Netflixa

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, produkcja w reżyserii Jana Holoubka i Bartłomieja Ignaciuka znalazła się na wysokim miejscu w zestawieniu najchętniej oglądanych produkcji nieanglojęzycznych na platformie Netflix - "Wielka Woda" uplasowała się na drugiej pozycji w tygodniu 3-9 października 2022 roku.

Polecamy

Widzowie łącznie poświęcili na oglądanie tego serialu 4 584 000 godzin. Krótko mówiąc jest to ogromny sukces dla polskiej produkcji.

Wielka fala powodziowa zbliża się do Wrocławia. Lokalne władze, na czele z aspirującym urzędnikiem Jakubem Marczakiem (Tomasz Schuchardt), ściągają do miasta wykwalifikowaną hydrolożkę, Jaśminę Tremer (Agnieszka Żulewska), aby za wszelką cenę uratować miasto. 

Polecamy

Z biegiem czasu, pod narastającą presją władze podejmują trudną decyzję, która na zawsze zmieni życie głównych bohaterów oraz historię całego regionu i jego mieszkańców. Poniżej znajdziecie zwiastun "Wielkiej Wody":

Wielka Woda - gdzie obejrzeć serial?

Serial "Wielka Woda" jest dostępny na platformie Netflix od 5 października 2022 roku. Produkcja ma 6 odcinków, a w głównych rolach pojawiają się m.in. Agnieszka Żulewska, Tomasz Kot, Tomasz Schuchardt, Ireneusz Czop, Anna Dymna czy Blanka Kot.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.