Wiemy, ile odcinków będzie liczył serial "Loki"

19.08.2019 15:44
Foto: PHOTOSHOT/REPORTER|undefined Fot. PHOTOSHOT/REPORTER

Choć do premiery "Lokiego" zostało jeszcze wiele czasu, odtwórca głównej roli podzielił się nowymi szczegółami związanymi z produkcją.

Premiera "Lokiego" odbędzie się dopiero wiosną 2021 roku. To jednak nie przeszkodziło odtwórcy tytułowej roli w uchyleniu rąbka tajemnicy związanej z serialem. W jednym z ostatnich wywiadów Tom Hiddleston zdradził nieco z fabuły oraz potwierdził z ilu odcinków składał się będzie serial.

Wiemy, ile odcinków będzie liczył serial "Loki"

Tom Hiddleston, odtwórca roli jednego z najlepszych złoczyńców w historii Kinowego Uniwersum Marvela, posiada imponującą zdolność, której pozazdrościć mógłby mu Tom Holland, znany jako Spoiler-Man. Mowa o umiejętnym udzielaniu wywiadów nie zdradzając nic z fabuły nadchodzących filmów. Ostatnio aktor pozwolił sobie jednak na odrobinę szaleństwa i podzielił się konkretną, i jakże ważną, informacją związaną z serialem "Loki". W rozmowie z dziennikarzem MTV News Hiddleston zdradził bowiem, że serial o Lokim składał się będzie z sześciu godzinnych odcinków.

W tej samej rozmowie Tom obiecał również, że w produkcji nie zabraknie humorystycznych momentów, a sam Loki przejdzie ogromną przemianę. Powinno to ucieszyć fanów, którzy byli niezadowoleni z faktu, że w "Lokim" zobaczymy jego podłe oblicze z "Avengers". Brytyjczyk wyjawił również, że o swoim powrocie do roli w formie serialu wiedział już na sześć tygodni przed premierą filmu "Avengers: Infinity War".

Przeczytaj także

"Loki" ukaże się na platformie Disney Plus wiosną 2021 roku. Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, castingi do drugoplanowych ról rozpoczną się w już wkrótce.

Zobacz też: Tom Hiddleston obiecuje, że "Loki" zaskoczy fanów. "To zupełnie nowa koncepcja"

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.