Wiemy, jak będzie wyglądał Bane w "Gotham"

Kamil Kacperski
23.10.2018 12:18
Bane |undefined Fot. materiały prasowe

Portal Entertainment Weekly udostępnił pierwsze zdjęcie Bane'a z nadchodzącego sezonu serialu "Gotham". Zobaczcie, jak na małym ekranie będzie się prezentował wróg Batmana.

"Gotham" to serial opowiadający o początkach złoczyńców i sojuszników Batmana, chociaż w kolejnych sezonach skupiono się również na pokazaniu powolnej zmiany Bruce'a Wayne'a w Zamaskowanego Krzyżowca. Do tej pory powstały 4 sezony produkcji, zapowiedziano także 5. serię, która jednocześnie ma zakończyć całą historię. Dlatego twórcy postanowili pójść na całość w nadchodzących odcinkach i pokazać całą galerię wrogów i przyjaciół Mrocznego Rycerza - od Jokera, aż po Ra's Al Ghula. 

Jedną z nowych twarzy, która odwiedzi nasze ekrany w 5. sezonie "Gotham", będzie Bane. Złoczyńca jest znany ze swojego charakterystycznego stroju, inspirowanego kostiumami meksykańskich zapaśników, a także maski i dziwnej aparatury na plecach, w której kryje się broń Bane'a - serum Venom. Substancja pozwala mu na chwilowe zwiększenie swojej masy mięśniowej i obudzenie w sobie dzikiego instynktu, przez co mężczyzna staje się przeciwnikiem praktycznie nie do zatrzymania. Wystarczy przypomnieć, że to własnie Bane jest odpowiedzialny za złamanie Batmanowi kręgosłupa, co zobaczyć możemy w komiksach, a także filmie "Mroczny rycerz powstaje" w reżyserii Christophera Nolana. 

Jak będzie wyglądał Bane w "Gotham"?

O tym, że Bane pojawi się w serialu "Gotham", dowiedzieliśmy się od samych producentów serialu podczas nowojorskiego Comic-Conu, który odbywał się w połowie października 2018 roku. Wtedy dostaliśmy informację o tym, że w postać wcieli się aktor Shane West, znany m.in. z "Ostrego dyżuru". Kilka tygodni później portal Entertainment Weekly podzielił się z fanami pierwszym zdjęciem Bane'a. Oto, jak najemnik będzie wyglądał w "Gotham":

Bane Gotham Fot. foto: EW/ materiały prasowe

W sieci pojawiło się również zdjęcie z planu, prezentujące Bane'a w nieco bardziej naturalnym otoczeniu:

Kiedy premiera 5. sezonu "Gotham"?

Tak jak wspomnieliśmy - 5. sezon „Gotham” będzie zakończeniem historii Bruce'a od momentu morderstwa jego rodziców do czasu, gdy pierwszy raz założył maskę Batmana. Przez długi czas nie znaliśmy daty premiery produkcji. Z pomocą przyszedł nam jednak portal EpGuides.com, który poinformował o tym, że emisja 1. epizodu 5. sezonu „Gotham” odbędzie się 15 marca 2019 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.