"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" z nowym, finałowym zwiastunem. Premiera już niebawem [WIDEO]

24.08.2022 13:30
"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" z nowym, finałowym zwiastunem. Premiera już niebawem [WIDEO] Fot. materiały prasowe/Amazon Prime Video

Amazon przedstawił światu finałowy zwiastun swojego nadchodzącego flagowego serialu fantasy "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy". 

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy - nowy zwiastun serialu

Amazon nie próżnuje i próbuje podekscytować fanów "Władcy Pierścieni" kolejnym zwiastunem "Pierścieni Władzy". Ten ponownie przedstawia nam głównych "graczy" w tym Śródziemiu. Dowiadujemy się, co tak naprawdę pcha Galadrielę do stania się wojowniczą elfką, a także poznajemy lepiej reprezentantów królestw ludzi, krasnoludów oraz Harfootów.

Polecamy

Całość jest oczywiście doprawiona ogromną ilością drogich, ale nieco tandetnych efektów specjalnych - w tym sceny batalistyczne, takie jak bitwę z orkami i atak morskiego potwora na statek ludzi. Najlepsze tak naprawdę w tym zwiastunie "Pierścieni Władzy" są komentarze ludzi pod samym materiałem. Te podążają podobną formułą - przykładowo:

Moment, kiedy Gandolf (XD - przyp. red.) powoli wstał ze swojego wózka inwalidzkiego i wyszeptał: "Dzisiaj Gandolf dołączył do polowania" sprawił, że przeszły mnie ciarki. To najlepsza scena w historii telewizji.

komentarz na YouTubie

A tutaj macie sam zwiastun:

Polecamy

Akcja serialu rozgrywa się w czasie Drugiej Ery Śródziemia, a opowieść przeniesie nas od najciemniejszych zakątków Gór Mglistych, przez wyspiarskie królestwo Numenoru, aż do stolicy elfów - Lindonu. Wszystkie zapowiedzi sugerują nam, że główną bohaterką tak na dobrą sprawę będzie Galadriela (Morfydd Clark), wojownicza elfka, którą w trylogii Petera Jacksona (a także w "Hobbicie") grała Cate Blanchett.

Amazon postanowił nieco przyspieszyć premierę swojego flagowego serialu fantasy - "Pierścienie Władzy" nie tylko zobaczymy trochę wcześniej (dosłownie mówimy tu o kilku godzinach), ale też będziemy mogli obejrzeć dwa odcinki zamiast jednego. Te trafią na platformę Prime Video już 2 września 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.