"Wywiad z wampirem" doczeka się nowej wersji jeszcze w tym roku. Zobaczcie zapowiedź serialu

13.04.2022 11:46
"Wywiad z wampirem" doczeka się nowej wersji jeszcze w tym roku. Zobaczcie zapowiedź serialu Fot. Warner Brothers/Everett Collection/East News

Kilkadziesiąt lat po premierze filmu z Tomem Cruisem i Bradem Pittem, powieść "Wywiad z wampirem" doczeka się kolejnej adaptacji - tym razem w wersji serialowej.

Wywiad z wampirem doczeka się wersji serialowej

Telewizja AMC ("The Walking Dead", "Breaking Bad") pochwaliła się pierwszą zapowiedzią "Wywiadu z wampirem", nowego serialu na bazie powieści Anne Rice. Dowiedzieliśmy się również, że produkcja ma zadebiutować jeszcze w tym roku, a konkretnie jesienią 2022. Dokładnej daty jednak nie podano.

Polecamy

W samym teaserze nie widzimy Louisa, czy Lestata, ale możemy zobaczyć część ich świata - w tym duży dom, gdzie opiekun zakrywa okna. Kamera następnie pokazuje dwie trumny w pokoju oświetlanym ogniem z kominka. Dowiadujemy się również, że akcja będzie się działa na początku XX wieku w Nowym Orleanie - widzimy bowiem pierwsze samochody i bryczki.

Poniżej możecie zobaczyć zapowiedź serialu "Wywiad z wampirem":

Polecamy

Adaptacja popularnej powieści Anne Rice z 1976 roku była czymś nieuniknionym. Pisarka w 2016 roku odzyskała prawa autorskie do realizowania filmowo-serialowych adaptacji na bazie swoich dzieł i przez kolejne lata szukała odpowiedniego domu dla "Wywiadu z wampirem". Prób było kilka, aż w końcu AMC w 2021 roku podjęło na tyle agresywne kroki, że w końcu doczekamy się kolejnej adaptacji.

Nie jest to jedyna produkcja na bazie twórczości Rice - AMC zrealizuje również serial "Lives of the Mayfair Witches" z Alexandrą Daddario w roli głównej. 

Tak jak wspomnieliśmy, serial "Wywiad z wampirem" ma zadebiutować jesienią 2022 roku. Główne role w serialu zagrają Jacob Anderson i Sam Reid.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.