"Zachowaj spokój" - zobaczcie zwiastun kolejnego polskiego serialu Netflixa [WIDEO]

04.04.2022 15:53
"Zachowaj spokój" - zobaczcie zwiastun kolejnego polskiego serialu Netflixa [WIDEO] Fot. materiały prasowe/Piotr Litwic/Netflix

W sieci pojawił się zwiastun kolejnego polskiego serialu Netflixa. Ten nosi tytuł "Zachowaj spokój" i jest przy okazji adaptacją popularnej powieści Harlana Cobena. Zobaczcie wideo.

Zachowaj spokój - zobaczcie zwiastun nowego polskiego serialu Netflixa

"Zachowaj spokój" to kolejny polski serial spod szyldu Netflixa. Fabuła jest oparta na powieści Harlana Cobena i przedstawi losy mieszkańców zamożnego warszawskiego osiedla. Ich życie jest raczej spokojne, ale wszystko zmienia się, gdy znika 18-letni Adam.

Polecamy

Zaniepokojeni rodzice chcą ochronić swoje dzieci przed niebezpieczeństwem, ale muszą zadać pytania, na które nie chcą znać odpowiedzi. Co ciekawe, w produkcji pojawią się też Laura (Agnieszka Grochowska) i Paweł (Grzegorz Damięcki) z serialu "W głębi lasu".

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun serialu "Zachowaj spokój":

Polecamy

W serialu opartym na bestsellerze Harlana Cobena wystąpią m.in. Magdalena Boczarska, Leszek Lichota, Agnieszka Grochowska, Grzegorz Damięcki, Mirosław Zbrojewicz, Wiktoria Gorodeckaja i Bartłomiej Topa.

"Zachowaj spokój" pojawi się na Netflixie już niedługo - twórcy zaplanowali datę premiery serialu na 22 kwietnia 2022 roku. Pierwszy sezon będzie liczył 6 odcinków.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.