Zagadkowy zwiastun „Twin Peaks”

Robert Skowronski
12.05.2017 11:01
Zagadkowy zwiastun „Twin Peaks” Fot. kadr z wideo

Do sieci trafił tajemniczy trailer (jakby to była nowość w przypadku tego serialu) nadchodzącego sezonu „Twin Peaks”, a w nim m.in. Miguel Ferrer i David Lynch.

Rzuciliśmy już okiem na dobrze znane twarze pod 25 latach, były też zdjęcia z „Twin Peaks”, a teraz dostaliśmy kolejną zapowiedź serialu, który wraca 21 maja 2017 roku. W Polsce widzowie będą mogli oglądać odcinki na HBO Polska. Całość składać się będzie z 18 odcinków, z których każdy trwa godzinę.

W obsadzie znaleźli się m.in. Kyle MacLachlan, Laura Dern, Michael Horse, Harry Goaz, Grace Zabriskie, Naomi Watts, Harry Dean Stanton, Everett McGill, Jim Belushi i Jennifer Jason Leigh. Jednak lista płac jest dużo dłuższa (217 aktorów) i zawiera także nazwiska Trenta Reznora i Eddiego Veddera. Robi to niesamowite wrażenie i aż nie sposób usiedzieć w miejscu snując teorie na temat tego, jak oni wszyscy zostaną wplątani w fabułę.

Na ekranie obecni będą również David Lynch, twórca serialu, oraz zmarły w styczniu 2017 roku Miguel Ferrer, który zdążył jeszcze powrócić do roli niesympatycznego agenta Alberta Rosenfielda. Zobaczycie ich poniżej w zapowiedzi „Twin Peaks”:

Peggy Lipton, czyli serialowa Norma Jennings, opowiedziała o powrocie do kultowej produkcji:

25 lat później wracamy do tych samych przestrzeni i nie da się ukryć, że parę rzeczy się zmieniło, ale wiele z nich - wcale. Myślę, że tego właśnie oczekują fani. Nie wydaje mi się, żeby oczekiwali dużych zmian. Myślę, że znacznie bardziej zależy im na powrocie do momentu, w którym ostatnio przerwaliśmy.

Wiemy też, że do serialu powróci słynna Pieńkowa Dama, w którą wcielała się Catherine Coulson. Aktorka zdążyła nakręcić część scen przed śmiercią we wrześniu 2015 roku.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.