Zakończono zdjęcia do specjalnego odcinka "Przyjaciół". Kiedy premiera?

12.04.2021 15:00
Zakończono zdjęcia do specjalnego odcinka "Przyjaciół". Kiedy premiera? Fot. materiały prasowe/NBC

Phoebe, Chandler, Joey, Monica, Ross i Rachel powracają. Zakończono nareszcie zdjęcia do specjalnego odcinka "Przyjaciół". Kiedy go zobaczymy?

Przyjaciele znów powracają - tym razem jako "The Reunion"

W kwietniu 2020 roku dowiedzieliśmy się, że specjalny odcinek "Przyjaciół" nie będzie częścią startu HBO Max. W sierpniu poinformowano, że nagrania do epizodu zostają wstrzymane na czas nieokreślony. Nagle HBO Max poinformowało, że nagrania odbywały się na początku kwietnia 2021 roku - wygląda też na to, że popłynęły śpiewająco i już dobiegły końca.

Polecamy

Jak czytamy na Instagramie "Przyjaciół":

No i koniec! Czy moglibyśmy być BARDZIEJ podekscytowani? "Przyjaciele: The Reunion" pojawią się na HBO Max #friendsreunion

Polecamy

W specjalnym odcinku pojawia się Jennifer Aniston (Rachel Green), Courteney Cox (Monica Geller), Lisa Kudrow (Phoebe Buffay), David Schwimmer (Ross Geller), Matt LeBlanc (Joey Tribbiani), Matthew Perry (Chandler Bing) i twórcy serialu, David Crane oraz Marta Kauffman.

Twórcy od początku twierdzili, że zamierzają się spotkać w studiu, a nie przez Zooma - dlatego też nagranie tego odcinka zajęło tyle razu. Z relacji aktorów (a konkretnie Lisy Kudrow) wynika, że aktorzy pojawili się nawet na niektórych planach używanych podczas nagrywania serialu. 

Jeśli chcecie sobie przypomnieć "Przyjaciół", to w Polsce wszystkie sezony są dostępne na HBO GO. Data premiery nowego odcinka nadal pozostaje nieznana.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.