Zaśpiewajcie "Ti Amo" wraz z Berlinem. Netflix udostępnił scenę w wersji karaoke [WIDEO]

06.04.2020 16:33
Foto: materiały prasowe Netflix|undefined Fot. materiały prasowe Netflix

Podobało wam się "Ti Amo" w wykonaniu Berlina w 4. sezonie "Domu z papieru"? Teraz możecie do niego dołączyć.

4. sezon "Domu z papieru" za nami. Choć premiera na Netfilix miała miejsce już kilka dni temu, fani serialu wciąż żyją wydarzeniami, które przyszło im śledzić. W jednej ze scen wcielający się w Berlina Pedro Alonso uraczył nas swoją wersją słynnego utworu "Ti Amo". Teraz i wy możecie spróbować swoich sił, towarzysząc bohaterowi w śpiewie. 

"Dom z papieru" - karaoke z Berlinem

"Ti Amo" w wykonaniu Berlina utkwiło w głowach fanów "Domu z papieru". Platforma Netflix postanowiła sprawić im zatem niespodziankę, publikując scenę weselnego śpiewu w wersji karaoke. Teraz i wy możecie zaśpiewać słynną piosenkę wraz z Berlinem.

Premiera 4. sezonu "Domu z papieru" miała miejsce w piątek 3 kwietnia 2020 roku. Serial z miejsca znalazł się na 1. miejscu najchętniej oglądanych produkcji na Netfliksie. Równocześnie w bibliotece platformy znalazł się film dokumentalny "Dom z papieru: Globalny fenomen", w którym mamy możliwość zajrzeć za kulisy i poznać historię powstawania serialu. 

Przeczytaj także

Obecnie nie pojawiły się żadne oficjalne informacje o zamówieniu 5. sezonu "Domu z papieru". Jednakże, aktor wcielający się w rolę Palermo wyznał kilka miesięcy temu, że kolejna seria rzeczywiście powstanie. Miałoby to sens, zważywszy na sposób w jaki zakończył się najnowszy sezon. Nie pozostaje nam jednak nic innego, jak wyczekiwać oficjalnych informacji od platformy Netflix. 

Zobacz też: Szukacie seriali podobnych do "Domu z papieru"? Oto 5 propozycji w sam raz dla was 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.