Zdjęcia do 6. sezonu „House of Cards” zostaną wznowione. Co jeszcze wiemy o finale serialu?

Natalia Hluzow
05.12.2017 14:50
Zdjęcia do 6. sezonu „House of Cards” zostaną wznowione. Co jeszcze wiemy o finale serialu? Fot. kadr z wideo

Los Franka Underwooda został ostatecznie przesądzony. „House of Cards” powróci z 6. sezonem, jednak bez jego udziału.

Netflix ostatecznie zdecydował o wznowieniu produkcji 6. sezonu „House of Cards” na początku 2018 roku. Dyrektor ds. treści, Ted Sarandos, potwierdził też, że będzie to ostatni sezon serialu.

Zdjęcia do „House of Cards 6” wstrzymano w październiku 2017 w związku z licznymi oskarżeniami o molestowanie seksualne, jakie zostały skierowane w stronę Kevina Spacey’a. Teraz ekipa i obsada może mieć pewność, że powróci na plan z początkiem przyszłego roku, jednak bez gwiazdy serialu. Tak jak zapowiadano, w głównej roli swojego serialowego męża zastąpi Robin Wright, czyli Claire Underwood. Postać Franka Underwooda zostanie najprawdopodobniej uśmiercona.

To nie koniec przykrych wieści dla fanów serialu. 6. sezon „House of Cards” będzie liczył tylko 8 odcinków, a nie 13 – jak miało to miejsce do tej pory. Finałowy, ósmy odcinek 6. sezonu zakończy jedną z najsłynniejszych oryginalnych produkcji Netflixa

Prócz informacji na temat „House of Cards”, Netflix ogłosił też powrót serialu „Stranger Things” z 3. sezonem. Niebawem czeka nas też premiera kontynuacji innej oryginalnej produkcji Netflixa. 8 grudnia 2017 na platformie pojawi się 2. sezon „The Crown”.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.