Zima nadeszła w nowym zwiastunie „Gry o tron”

Sergiusz Kurczuk
14.08.2017 09:50
|undefined Fot. kadr z serialu

7. sezon „Gry o tron” powoli dobiega końca. Niedługo zobaczymy przedostatni odcinek nowej serii. Atmosfera się zagęszcza. Jon Snow i jego towarzysze staną oko w oko ze śmiercią. Jak zakończy się ta potyczka? Zobacz najnowszy zwiastun. 

Na to, co zobaczymy w 6. odcinku 7. sezonu produkcji HBO, fani czekali od samego początku. Zima nadeszła i Jon Snow stawi jej czoła wraz z grupą zebranych przez siebie towarzyszy broni. Nowa seria nie zwalnia tempa po widowiskowym odcinku 4. i po wydarzeniach z odcinka 5., było wiadomo, że pod koniec sezonu dojdzie w końcu do starcia z Białymi Wędrowcami. W Internecie pojawiła się zapowiedź kolejnego epizodu i dzieje się w niej naprawdę dużo.

 „Śmierć jest wrogiem” - słyszymy w pierwszych sekundach najdłuższego jak dotąd zwiastuna nadchodzących odcinków „Gry o tron”.  „Pierwszym i ostatnim wrogiem. Zawsze wygrywa, lecz ciągle musimy z nim walczyć” - wyjaśnia Beric Dondarrion. Słowa Lorda Błyskawicy zilustrowane są obrazami grupy Jona Snowa, która wyruszyła, by zmierzyć się z Armią Umarłych. Bękart musi udowodnić Cersei, że całemu Westeros zagraża wielkie niebezpieczeństwo. Widzimy też Aryę, która zadaje pytanie: „Boisz się, prawda?”. Czy młoda Starkówna pyta Sansę, czy Littlefingera?

Są również sceny walki z potyczki z Białymi Wędrowcami. Nieumarli atakują grupę Jona Snowa, w której oprócz Dondarriona walczy również Sandor CleganeJorah Mormont. Najfajniejszym fragmentem jest jednak moment, w którym stojący w śnieżnej zamieci Beric podpala swój miecz i szykuje się do ataku z Armią Umarłych. Jak zakończy się ta potyczka? Kto zginie tym razem?

Chociaż 6. odcinek napewno da fanom wielką satysfakcję, to jest też spory minus. To przed ostatni epizod tej serii, co oznacza, że już niedługo znowu będziemy musieli czekać na kolejny sezon. A czekanie z pewnością będzie bardzo dramatycznym doświadczeniem, ponieważ finał 7. sezonu zapowiada się naprawdę dobrze. 66. odcinek „Gry o tron” pojawi się już 20 sierpnia na HBO. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.